ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

بیرجندرسا-عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مجموع بودجه دفاعی و امنیتی کشور در لایحه بودجه...
بیرجندرسا-معاون فرهنگی حوزه هنری خراسان جنوبی گفت: سه شنبه۱۸ دی ماه ساعت ۱۸ شب خاطره ای با عنوان «...
بیرجندرسا-مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان جنوبی از ثبت جهانی روستای خراشاد این...
شفیعی
بیرجندرسا-فرماندار خوسف گفت: بالغ بر 5 مجتمع فولاد در خوسف پیش بینی شدهکه در مجموع برای یک هزار نفر...
بیرجندرسا- جمال الدین ابومحمد الیاس بن یوسف معروف به نظامی گنجوی حکیم و شاعر ایرانی در سال - 536...

از میان خبرها

بیرجندرسا-با دعوت فدراسیون والیبال «مهسا کدخدا» به اردوی آمادگی تیم ملی بانوان کشور پیوست تا بار دیگر در مسابقات آسیایی رقابت کند.
بیرجندرسا-مراسم استقبال از ۸ مدال‌آور پاورلیفتینگ خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی برگزار شد و ورزشکاران خواستار حمایت‌های جدی معن
بیرجندرسا-مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: سال 1398 در خراسان جنوبی سال مربی است و اگر مربیان خوب و مسئولیت پذیر پرورش دهیم، آنها جامعه مستعد و
بیرجندرسا-رئیس اداره ورزش و جوانان خوسف گفت: 15 برنامه فرهنگی و ورزشی به مناسبت هفته جوان در این شهرستان پیش بینی شده است.

عناوین ویژه

بیرجندرسا-رئیس اداره ورزش و جوانان خوسف گفت: 15 برنامه فرهنگی و ورزشی به مناسبت هفته جوان در این شهرستان پیش بینی شده است.
بیرجندرسا-با دعوت فدراسیون والیبال «مهسا کدخدا» به اردوی آمادگی تیم ملی بانوان کشور پیوست تا بار دیگر در مسابقات آسیایی رقابت کند.
بیرجندرسا-مراسم استقبال از ۸ مدال‌آور پاورلیفتینگ خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی برگزار شد و ورزشکاران خواستار حمایت‌های جدی معنوی و مالی مسؤولان شدند.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: سال 1398 در خراسان جنوبی سال مربی است و اگر مربیان خوب و مسئولیت پذیر پرورش دهیم، آنها جامعه مستعد و نهفته ما را پیدا می کنند.
بیرجندرسا-دبیر فدراسیون ‌پزشکی و ورزشی از ممنوعیت مکمل‌های ورزشی توسط مربیان باشگاه‌ها خبر داد و گفت: هرساله بولتن داروهای ممنوعه در اختیار هیأت‌های پزشکی و ورزشی سراسر کشور قرار می‌گیرد و تجویز مکمل‌های ورزشی نیز فقط توسط پزشکان و داروخانه‌های دارای مجوز صورت می‌گیرد.
بیرجندرسا-مسابقات ورزشی دانش آموزان خراسان جنوبی به میزبانی قاین با قهرمانی تیم های بیرجند به کار خود پایان داد.
بیرجندرسا- رییس هیات ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی خراسان جنوبی گفت: 920 میلیون ریال در بیست و ششمین دوره جشن گلریزان در بیرجند جمع آوری شد.
بیرجندرسا-«بنایی» به اردوی آمادگی سبک‌های آزاد کاراته تیم ملی بانوان دعوت شد و «فیروزی» بر سکوی نخست مسابقات کراس‌فیت خراسان‌جنوبی ایستاد.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی با بیان اینکه در استان استعدادهای سرشار و متخصصی وجود دارد، گفت: سرانه فضاهای ورزشی استان با استانداردهای کشوری فاصله دارد.
اخبار ورزشی ۱۰ بهمن‌ماه
بیرجندرسا-چهارمین دوره مسابقات قهرمانی پهلوانی و زورخانه‌ای کارگری کشور «جام فجر» به میزبانی بیرجند برگزار می‌شود و ورزشکاران استان در نخستین دوره رقابت‌های پارکور انتخابی تیم ملی هنرنمایی می‌کنند.
بیرجندرسا-کنفدراسیون فوتبال آسیا باشگاه پرسپولیس را به دلیل نقض قوانین جریمه سنگینی کرد.
بیرجندرسا-کریم باقری، هافبک پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: کادرفنی و بازیکنان تیم ملی در شرایط فعلی نباید درگیر حواشی شوند و به این مسائل و حاشیه‌ها بعد از جام‌ملت‌ها هم می‌توان پرداخت.
بیرجندرسا-رئیس اداره ورزش و جوانان بیرجند با بیان اینکه چند پروژه ورزشی به دلیل انشعابات آب، برق و گاز خوابیده است گفت: سالن ورزشی در شمال شهر بیرجند خرداد ۹۸ به بهره برداری می‌رسد.
بیرجندرسا-مسابقات کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان کشور از امروز به میزبانی بیرجند آغاز شد.
آزمون:
بیرجندرسا-سردار آزمون، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: من بازی را نگه داشتم و به بیرانوند گفتم کدام طرفی برود.