نمایش 1 - 10 از 595
بیرجندرسا-نماز عید سعید فطر اهل سنت در روستای بجد شهرستان بیرجند برگزار شد.
بیرجندرسا-افطاری ساده و توزیع غذای نذری با هدف ترویج فرهنگ ساده زیستی در ایام ماه مبارک رمضان در استان خراسان جنوبی برگزار شد.
بیرجندرسا-مراسم جزء خوانی قرآن کریم همراه با اجرای برنامه های فرهنگی برای کودکان و نوجوانان هر شب در ماه مبارک رمضان در پارک شعبانیه بیرجند برگزار می شود.
بیرجندرسا- راهپیمایی روز جهانی قدس در بیرجند مراسم راهپیمایی «روز جهانی قدس» در سی‌ونهمین سال حمایت ازآرمان فلسطین، همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان ۱۴۳۹ هجری قمری از ساعت ۱۰:۳۰ امروز جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ با حضور پرشور و گسترده مردم بیرجند برگزار شد.
بیرجندرسا- قشرهای مختلف مردم در دومین شب قدر با حضور در مساجد، حسینیه ها و آستان مقدس امامزادگان باقریه بیرجند شب تا سحر را به عبادت و راز و نیاز با خداوند پرداختند.
بیرجندرسا- قشرهای مختلف مردم در دومین شب قدر با حضور در مسجد امام جعفر صادق(ع) بیرجند شب تا سحر را به عبادت و راز و نیاز با خداوند پرداختند.
بیرجندرسا- مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) دوشنبه شب با حضور نماینده ولی فقیه و مردم شهر بیرجند حسینیه جماران بیرجند برگزار شد.
بیرجندرسا- مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) عصر دوشنبه با حضور نماینده ولی فقیه و مردم شهر بیرجند، در حوزه علمیه معصومیه بیرجند برگزار شد.
بیرجندرسا- مراسم احیا شب نوزدهم ماه مبارک رمضان با حضور گسترده مردم بیرجند در مسجد امام جعفر صادق(ع) بیرجند برگزار شد.
بیرجندرسا- همایشی ویژه زائرین حج تمتع با حضور آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه در بیرجند برگزارشد.

صفحه‌ها