27. اسفند 1397 - 13:30
بیرجندرسا-رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بیرجند گفت: با توجه به نزدیک شدن به چهارشنبه آخر سال برای تسریع در اعزام آتش نشانان به محل وقوع حوادث چهارشنبه سوری، نیروها در ۲۰ نقطه سطح شهر مستقر می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از تسنیم علی حسینی ظهر امروز در نشست خبری اظهار داشت: در شب چهارشنبه سوری امسال تمام 113 نیروی عملیاتی آتش نشانی در محل خدمت برابر برنامه‌ریزی‌های انجام شده به صورت آماده باش حضور دارند.

وی گفت: 20 تیم عملیاتی به صورت ناوگان سبک موتوری و خودروهای سنگین در حوزه استحفاظی و متناسب با شرایط تجمع در بخش‌های مختلف مستقر می‌شوند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بیرجند با بیان اینکه این نیروها در 20 نقطه مختلف شهر به غیر از 6 ایستگاه آتش نشانی مستقر خواهند شد ادامه داد: سازمان آتش نشانی اقدام به آموزش‌های لازم با محوریت پیشگیری و ایمنی در نقاطی چون مدارس با اثربخشی و خروجی مناسب  انجام داده است.

حسینی خاطرنشان کرد: در تمام مقاطع ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و حتی مهدکودک‌ها این آموزش‌ها انجام می‌شود چون اثری که بچه‌ها در سالم برگزار شدن این رسم دارند بیش از پیش خود را نشان می‌دهد.

نظرات کاربران