ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به ۲۱۴ نوعروس تحت حمایت موسسه خیریه آبشار عاطفه‌‌های خراسان‌جنوبی...
طاهری
بیرجندرسا- مقام معظم رهبری چهار تا پسر دارند، که هر چهار نفر مستأجرند، اما دشمن در فضای مجازی این...
بیرجندرسا-مراسم بزرگداشت سالروز سوم خرداد، آزادسازی خرمشهر صبح امروز با حضور مشترک نیروهای مسلح و...
بیرجندرسا-نگاه ابزاری اصلاح طلبان به موضوع زنان، رفتاری جنسیت‌زده است که یک روز با پیشنهاد شرم آور...
بیرجندرسا-امام جمعه تبریز با حضور در برنامه جهان‌آرا به سوالات چالشی این برنامه پاسخ داد.

از میان خبرها

بیرجندرسا-امام جمعه موقت بیرجند، پرداخت زکات را زمینه ساز زدودن چهره فقر از جامعه دانست و گفت: کمک و تبلیغ برای احیای فریضه الهی زکات وظیفه دینی ما اس
بیرجندرسا-امام جمعه تبریز با حضور در برنامه جهان‌آرا به سوالات چالشی این برنامه پاسخ داد.
بیرجندرسا-مدیرکل فنی و حرفه ای خراسان جنوبی گفت: تکمیل دو پروژه نیمه تمام این اداره کل در استان نیازمند چهار میلیارد تومان اعتبار است.
بابایی فردوس
بیرجندرسا-امام جمعه فردوس گفت: حضور مردم در چهل سال بعد از انقلاب در نماز جمعه هر سال بیشتر از ساله های گذشته شده است، به طوری که امروز سنگر مقاومت در برابر نقشه های دشمنان، صف‌های نماز جمعه است.

عناوین ویژه

بیرجندرسا-رئیس مرکز استانی سازمان فضای مجازی سراج در خراسان جنوبی از برگزاری نخستین اجلاس استانی فعالان فضای مجازی در بیرجند خبر داد و گفت: این اجلاس ۱۷ مرداد به مدت دو روز برگزار می‌شود.
بیرجندرسا-مهاجم 27 ساله و ملی پوش تیم ملی ایران با تیم هفتم فصل گذشته لیگ پرتغال قرارداد امضا کرد.
بیرجندرسا-معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان جنوبی با بیان اینکه مجلس و دولت نیز باید کمک کنند نگاه‌ها به سمت صلاحیت‌های حرفه‌ای برود، گفت: یکی از تکالیف دادگستری نیز پیشگیری از وقوع جرم و اصلاح مجرمین است و هر چقدر اشتغال ایجاد شود، ارتکاب جرم در جامعه کمتر خواهد بود.
بیرجندرسا-جانشین فرماندهی پادگان ۰۴ امام رضا(ع) بیرجند گفت: از سال ۹۶ تاکنون ۴ هزار و ۳۰۰ نفر از سربازان وظیفه در کلاس‌های حرفه‌آموزی و آزمون‌ها شرکت کردند که از این تعداد یک هزار و ۸۰۰ نفر موفق به دریافت گواهینامه مهارتی شدند.
بیرجندرسا-فرمانده انتظامی فردوس از آتش سوزی و سوختن 200 اصله درخت در این شهرستان خبر داد .
بیرجندرسا-نتایج یک بررسی جدید بیانگر آن است که برداشتن روزانه حدود 9 هزار قدم به سلامت مغز و کاهش ریسک بروز آلزایمر کمک می‌کند.
بیرجندرسا-شرایط فروش اعتباری محصولات ایران خودرو به تعداد بسیار محدود از فردا اول مردادماه ساعت ۱۱ تا زمان تکمیل ظرفیت آغاز خواهد شد.
بیرجندرسا-هم‌اکنون هر گرم طلای ۱۸عیار ۴۱۰ هزار تومان و هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی ۴میلیون و۲۶۷ هزار تومان قیمت خورده است.
مدیرکل زندان‌های خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-هاشمی از برگزاری مسابقات مهارت زندانیان خراسان جنوبی برای نخستین بار در کشور به مناسبت هفته ملی مهارت خبر داد.
با توجه به انتخابات پیش رو
بیرجندرسا-سرپرست اداره کل ثبت احوال استان بر مراقبت از اسناد و اوراق هویتی افراد با توجه به در پیش بودن انتخابات تأکید کرد.
رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی خبر داد:
بیرجندرسا-رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: آزمون شفاهی چهاردهمین طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی حفاظ قرآن کریم از ۱۳ تا ۱۶ مرداد ماه در استان برگزار می شود.
مدیرکل محیط زیست خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا- مدیرکل محیط زیست خراسان جنوبی خراسان جنوبی گفت: برای چهار شهردار در خراسان جنوبی پیرامون دفن غیر اصولی پسماند در دادگاه تشکیل پرونده شده که یک مورد در مرحله رسیدگی است.
بیرجندرسا-مدیر شیلات و امور آبزیان سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: پرورش ماهی تیلاپیا در شهرستان‌های فردوس، سرایان، قاینات، زیرکوه، طبس و بشرویه در دستور کار قرار گرفته است.
بیرجندرسا-مدیرکل دفتر آبزیان آب شیرین سازمان شیلات ایران با بیان اینکه پرورش زالو نیز به عنوان یک فرصت مناسب برای استفاده بهینه از آب و ایجاد اشتغال محسوب می‌شود، گفت: خراسان جنوبی با وجود اینکه استانی کم آب محسوب می‌شود، اما می‌تواند فرصت‌های بسیار خوبی در زمینه آبزی پروری داشته باشد.
بیرجندرسا-معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: بخشداران، خط مقدم پاسخگویی به مردم هستند و ضروری است از سعه صدر بالایی برخوردار باشند.
بیرجندرسا-استاندار خراسان جنوبی اواخر سال گذشته به شهرستان درمیان سفر کرد که این سفر ۳۹ مصوبه داشت و تاکنون هفت مصوبه اجرا شده است.
بیرجندرسا-فرماندار شهرستان نهبندان گفت: با آغاز عملیات اجرایی احداث کارخانه هیرد نهبندان در مرحله نخست برای 160 نفر اشتغال ایجاد می‌شود.

صفحه‌ها

روزنامه