ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

بیرجندرسا-عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مجموع بودجه دفاعی و امنیتی کشور در لایحه بودجه...
بیرجندرسا-معاون فرهنگی حوزه هنری خراسان جنوبی گفت: سه شنبه۱۸ دی ماه ساعت ۱۸ شب خاطره ای با عنوان «...
بیرجندرسا-مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان جنوبی از ثبت جهانی روستای خراشاد این...
مس قلعه زری
بیرجندرسا-مجتمع معدن مس قلعه زری بزرگ‌ترین مجتمع تولیدی با بیش از 360 کارگر و یک هزار و 500...
معتمدیان
بیرجندرسا- استاندار خراسان جنوبی با صدور نامه ای به مدیران کل آموزش و پرورش، نوسازی، توسعه و تجهیز...
  • بیرجندرسا-فرمانده قرارگاه منطقه ای ثامن الائمه(ع) با بیان اینکه این ایمان و اعتقاد بوده است که جمهوری اسلامی را به این اقتدار نظامی رسانده و دشمن جرأت نمی کند تحرکی داشته باشد، گفت: در حوزه های جنگ نرم و جنگ اقتصادی دشمن بسیار فعال است .
  • فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی:
    بیرجندرسا-فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه سپاه پاسداران نهادی جوشیده از متن انقلاب و همراه و پاسدار انقلاب است، گفت: قدرت نرم ما متعلق به انقلاب اسلامی است و هرچه با روحانیت، شهدا و یاران انقلاب منسجم و متحد باشیم بهتر و شایسته تر می توانیم به حفظ و حراست از انقلاب بپردازیم.

از میان خبرها

بیرجندرسا-مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: با تقلید از کاروان های کربلا که حضور روحانیون تاثیر زیادی در این سفرها دارد،
بیرجندرسا-رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان‌جنوبی با بیان این‌که انقلاب اسلامی و تفکر امام راحل(ره) همان اوایل انقلاب هیمنه آمریکا را در هم کوبید،
بیرجندرسا-حجت الاسلام شاهبیکی ضمن اشاره به نقش موثر مردم در ادوار مختلف انقلاب اسلامی ایران،گفت: نباید زحمات مردم نادیده‌ گرفته شود، چرا که آنان در هر
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خطاب به مبلغین راهیان نور گفت: شما مسئولیت بسیار مهمی دارید و موضوع تبلیغ باید همه جهاتش به صورت تخصصی در نظر گرفته شود و افراد دوره هایی در این زمینه را طی کنند.

عناوین ویژه

بیرجندرسا-تا عصر امروز باید مبالغ نقدی "بسته حمایتی" به حساب یارانه تمام مشمولان این سری از پرداخت بسته حمایتی واریز شود اما در صورت عدم واریز این مبالغ ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومانی، این افراد از دو طریق تعیین شده، می‌توانند این مشکل را پیگیری کنند... .
بیرجندرسا-فرمانده قرارگاه منطقه ای ثامن الائمه(ع) با بیان اینکه این ایمان و اعتقاد بوده است که جمهوری اسلامی را به این اقتدار نظامی رسانده و دشمن جرأت نمی کند تحرکی داشته باشد، گفت: در حوزه های جنگ نرم و جنگ اقتصادی دشمن بسیار فعال است .
بیرجندرسا-رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات خراسان جنوبی در خصوص کلاهبرداری از طریق آگهی فروش در سایت‌ها و اپلیکیشن‌های تلفن همراه به شهروندان هشدار داد.
بیرجندرسا-اردوهای راهیان نور دانش آموزی از امروز در استان آغاز شد.
با هدف ارتقای کیفیت خدمات تغذیه ای
بیرجندرسا-اولین مرحله از صنعتی سازی آشپزخانه مرکزی دانشگاه بیرجند با هدف ارائه خدمات مطلوب تر به دانشجویان آغاز شد.
بیرجندرسا-8 شهر خراسان جنوبی شب گذشته با دماهای زیر صفر و وقوع پدیده یخبندان، شب سردی را سپری کردند.
بیرجندرسا-چند استراتژی ساده، به شما کمک خواهد کرد تا هنگام کاهش کالری مصرفی، در طول روز بیشتر احساس سیری کنید.
بیرجندرسا-همه می‌دانیم که صبحانه مهم‌ترین وعده غذایی روز است، اما همچنین می‌دانیم که یکی از وعده‌های غذایی است که بیشتر از دیگر وعده‌ها حذف می‌شود.
رئیس سازمان حج و زیارت خراسان‌جنوبی مطرح کرد
بیرجندرسا-رئیس سازمان حج و زیارت خراسان‌جنوبی گفت: از ابتدای سال تاکنون قریب به ۱۵ هزار نفر از خراسان‌جنوبی به سفر عتبات عالیات مشرف شده‌اند.
جانشین بازرسی کل سپاه پاسداران:
بیرجندرسا-جانشین بازرسی کل سپاه پاسداران با بیان اینکه جبهه کفر علیه حق و انقلاب از بیش از هزار سال گذشته فعال است، گفت: علی رغم برنامه ریزی ها، دشمن روز به روز در حال شکست است.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه سپاه پاسداران نهادی جوشیده از متن انقلاب و همراه و پاسدار انقلاب است، گفت: قدرت نرم ما متعلق به انقلاب اسلامی است و هرچه با روحانیت، شهدا و یاران انقلاب منسجم و متحد باشیم بهتر و شایسته تر می توانیم به حفظ و حراست از انقلاب بپردازیم.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی از کشف ۳۲ تن مواد مخدر در استان از ابتدای امسال خبر داد و گفت: طی این مدت ۶۲ باند مواد مخدر منهدم شده است.
معاون استاندار خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: کنگره شهدای استان نشان داد که با وحدت، همدلی و انسجام می توان سخت ترین کارها را مدیریت کرد و به انجام رساند.
مدیرکل زندان‌های خراسان‌جنوبی خبر داد
بیرجندرسا-مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی خراسان‌جنوبی با اشاره به اجرای طرح پابند الکترونیکی در زندان‌های استان، گفت: این طرح شرایطی را فراهم می‌کند که زندانی با استفاده از پابندهای الکترونیکی بیرون از محیط زندان ادامه حبس را در کنار خانواده خود سپری کند.
معاون اداره ارشاد خراسان‌جنوبی خبر داد
بیرجندرسا-معاون امور هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: قرار است ١٢ بهمن‌ماه، همزمان با سراسر کشور اکران فیلم‌های جشنواره فجر در بیرجند و قاین نیز آغاز شود.
بیرجندرسا-قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز، به ۳ میلیون و ۹۶۹ هزار تومان رسید.
بیرجندرسا-معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی با بیان این‌که واریز بسته حمایتی دولت به حساب بیمه‌شدگان پس از تأیید سازمان هدفمندی انجام می‌شود گفت: اگر سیستم بانکی دچار اشکالی نشود، تا شامگاه امروز تمامی واریزها انجام خواهد شد.

صفحه‌ها