ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به ۲۱۴ نوعروس تحت حمایت موسسه خیریه آبشار عاطفه‌‌های خراسان‌جنوبی...
طاهری
بیرجندرسا- مقام معظم رهبری چهار تا پسر دارند، که هر چهار نفر مستأجرند، اما دشمن در فضای مجازی این...
بیرجندرسا-مراسم بزرگداشت سالروز سوم خرداد، آزادسازی خرمشهر صبح امروز با حضور مشترک نیروهای مسلح و...
بیرجندرسا-نگاه ابزاری اصلاح طلبان به موضوع زنان، رفتاری جنسیت‌زده است که یک روز با پیشنهاد شرم آور...
بیرجندرسا-امام جمعه تبریز با حضور در برنامه جهان‌آرا به سوالات چالشی این برنامه پاسخ داد.

از میان خبرها

بیرجندرسا-رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی با بیان اینکه نباید هیچگاه خود را فراموش کنیم، گفت: سرگرمی‌های دنیایی از جمله پول، مال، خو
بیرجندرسا- دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی با بیان این‌که یک برخورد نابجا و ناشایست از سوی یک مسئول در قبال مردم به پای نظام نوشته م
بیرجندرسا-جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی به اهمیت امر به معروف و نهی از منکر پرداخت و گفت: حل شدن مشکلات جامعه در گرو امر به
امام جمعه آیسک:
بیرجندرسا- امام جمعه آیسک گفت: تنها راه موفقیت در دنیا و آخرت گسترش ایمان و تقوا است، لذا اگر ایمان و تقوای جمعی ایجاد شد برکات خدا هم نازل می شود.

عناوین ویژه

امام جمعه آیسک:
بیرجندرسا- امام جمعه آیسک گفت: تنها راه موفقیت در دنیا و آخرت گسترش ایمان و تقوا است، لذا اگر ایمان و تقوای جمعی ایجاد شد برکات خدا هم نازل می شود.
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی با بیان اینکه نباید هیچگاه خود را فراموش کنیم، گفت: سرگرمی‌های دنیایی از جمله پول، مال، خودرو، میز و صندلی و شهرت نباید باعث گردد تا خود را ارزان بفروشیم.
جانشین دبیر ستاد امر به معروف خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی با تاکید بر تاثیر تذکر لسانی به افرادی که نسبت به ارزش‌های دینی و شئونات ماه رمضان بی توجه هستند، گفت: برخورد سلبی با این افراد هدف ستاد امر به معروف نیست.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی با بیان این‌که یک برخورد نابجا و ناشایست از سوی یک مسئول در قبال مردم به پای نظام نوشته می شود، گفت: تاثیر انعکاس این نوع رفتارهای ناشایست در فضای مجازی آنقدر بالاست که به سرعت در سراسر جهان پخش می شود.
جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی به اهمیت امر به معروف و نهی از منکر پرداخت و گفت: حل شدن مشکلات جامعه در گرو امر به معروف و نهی از منکر است.
روایتی از جهادگری با چاشنی اخلاص؛
بیرجندرسا- روش های تبلیغ هر روحانی متفاوت است، و این طلبه جوان با زیر پا گذاشتن غرور خود و در دست گرفتن بیل و کلنگ در روستاهای مرزی خراسان جنوبی، لبخند را به آن ها هدیه کرده است.
بابایی
امام جمعه فردوس خبر داد:
بیرجندرسا-امام جمعه فردوس با اشاره به اینکه طلاب فردوس برای تذکر لسانی ماموریت ویژه گرفتند و این فریضه مهم را انجام دادند، گفت: روحانیون و طلاب شهرستان در این زمینه پیش قدم شدند.
خوشخو
معاون بین الملل دبیرخانه کنگره جهانی مقابله با جریان های افراطی و تکفیری:
بیرجندرسا-امام حسین(ع) پاسدار سنت و دین الهی بود که حماسه عاشورا را برای دفاع از آرمان های اسلام ناب محمدی و حفظ اصول دین خلق کرد و در سال های بعد با قیامی سرنوشت ساز،آموزگار آزادگی و شجاعت نام گرفت و اینگونه به جامعه اسلامی حیاتی تازه بخشید.
سرهنگ فلاحی
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند:
بیرجندرسا-فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند گفت: باید از ظرفیت جوانان در پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت بسیج استفاده و دست فرماندهان جوان را بگیریم.
کنسرت تسلیت
یاداشت:
بیرجندرسا- اگر نگاهی به صفحات اول روزنامه ها بی اندازیم، تنها فرهنگ مرگ و میر و پاچه خواری را خواهیم دید، که فرهنگ روزنامه نگاری ما را احاطه کرده است و نشان از تجارت مرگ و میر می دهد.
امر به معروف
بیرجندرسا-سرپرست تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی بر تشکیل شورای تخصصی امر به معروف و نهی از منکر در استان تأکید کرد و گفت: برنامه‌های این حوزه باید کیفی‌سازی شود.
لاک دست
بیرجندرسا-دیگر کار از حاشیه سازی های ساپورت و مانتوی کوتاه گذشته است حالا دیگر باید گوش به زنگ حاشیه های جدید آرایشی باشیم!
قران
بیرجندرسا-می دانیم که انسان از نظر جسمی موجود بسیار پیچیده ای است. وقتی یک پزشک، دارویی را برای شما تجویز می کند شما نمی گویید: «من قبل از خوردن دارو اول باید بفهمم این دارو چگونه می خواهد روی بدن من تأثیر بگذارد؟!» چون بالاخره قبول دارید که پزشک، یک چیزهایی می دان
دارند مقام نخست مسابقات بین المللی قرآن کریم در کشور مالزی:
بیرجندرسا- ظاهری دلنشین و چهره ای سراسر از آرامش و متانت دارد، در او خبری از کبر وغرور دیده نمی‌شود، آرام وشمرده شمرده اما با معنا سخن می‌گوید، او زندگی و موفقیت خود را مدیون قرآن و تولد دو فرزندیش که هدیه الهیست، می داند.
نماز جمعه
حجت الاسلام دلدار:
بیرجندرسا- امام جمعه موقت بیرجند طبق فرموده امام راحل(ره)،حفظ نظام را از اوجب واجبات دانست و گفت:چنانچه کسانی بخواهند به تضعیف بسیج،سپاه،نیروهای نظامی و انتظامی و همچنین نظامی اسلامی بپردازند،قطعا بالاترین گناه و معصیت را مرتکب شده اند.