ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به ۲۱۴ نوعروس تحت حمایت موسسه خیریه آبشار عاطفه‌‌های خراسان‌جنوبی...
طاهری
بیرجندرسا- مقام معظم رهبری چهار تا پسر دارند، که هر چهار نفر مستأجرند، اما دشمن در فضای مجازی این...
نوبخت
بیرجندرسا- دوهزار واحد مسکونی محرومین روستایی خراسان جنوبی دقایقی قبل با حضور دکتر نوبخت، رییس...
بیرجندرسا-نگاه ابزاری اصلاح طلبان به موضوع زنان، رفتاری جنسیت‌زده است که یک روز با پیشنهاد شرم آور...
بیرجندرسا-آیت الله محمد ابراهیم ربانی مجتهد، عالم و مجاهدی که یک قرن زندگانی خود را صرف خدمت به...

از میان خبرها

بیرجندرسا-قاسمی با اشاره به رویکردهای ستاد امر به معروف و نهی از منکر، گفت: رسالت ستاد امر به معروف و نهی از منکر ترویج فرهنگ مطالبه گری از مسئولین اس
بیرجندرسا-قاسمی با بیان اینکه با چالش هایی در حوزه های فرهنگی و اجتماعی روبرو هستیم، گفت: چالش های فرهنگی خراسان جنوبی با احیای امر به معروف و نهی از
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: امر به معروف و نهی از منکر یک مسئله ناشناخته نیست بلکه یک مسئله قابل تعریف بر اساس حب است.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-سردار قاسمی با بیان اینکه شورای امر به معروف و نهی از منکر مخالف تفریح و گردشگری سالم در محیط طبیعی گواب خوسف نیست، گفت: اما این ستاد با خروجی های ضد فرهنگی در جوار مزار شهدا مخالف هست.

عناوین ویژه

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-سردار قاسمی با بیان اینکه شورای امر به معروف و نهی از منکر مخالف تفریح و گردشگری سالم در محیط طبیعی گواب خوسف نیست، گفت: اما این ستاد با خروجی های ضد فرهنگی در جوار مزار شهدا مخالف هست.
بیرجندرسا-قاسمی با اشاره به رویکردهای ستاد امر به معروف و نهی از منکر، گفت: رسالت ستاد امر به معروف و نهی از منکر ترویج فرهنگ مطالبه گری از مسئولین است.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-قاسمی با بیان اینکه با چالش هایی در حوزه های فرهنگی و اجتماعی روبرو هستیم، گفت: چالش های فرهنگی خراسان جنوبی با احیای امر به معروف و نهی از منکر برطرف می شود.
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: امر به معروف و نهی از منکر یک مسئله ناشناخته نیست بلکه یک مسئله قابل تعریف بر اساس حب است.
قائم مقام دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور:
بیرجندرسا-قائم مقام دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: امر به معروف و نهی از منکر قطعا اثر دارد؛ لذا اینکه فردی به بهانه اینکه بگوید اگر من امر به معروف و نهی از منکر بکنم، هیچ اثری ندارد، این وظیفه از روی دوشش ساقط نمی‌شود و در درگاه خدا مسئول است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-آیت الله عبادی با اشاره به اینکه بهترین انسان، کسی است که به انسان ها خدمت کند، گفت: هیچ خدمتی بالاتر از کمک به حفظ ارزش های انسانی و دینی جامعه وجود ندارد.
رئیس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر بیرجند خبر داد؛
بیرجندرسا-حجت الاسلام محمدی به فعالیت ۱۰۸ نفر خواهر آمر به معروف و ناهی از منکر در شهرستان بیرجند برای اجرای طرح تذکر لسانی اشاره کرد و گفت: تاکنون ده ها مورد فساد و منکرات اخلاقی در استان شناسایی وگزارش آن به مقامات قضایی ارسال شده است.
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس:
بیرجندرسا-نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس گفت: در شرایط پیش رو و کاهش نرخ اهدای خون، این امر خداپسندانه یکی از مصادیق امر به معروف است.
بیرجندرسا- معاون ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با اشاره به پدیدآمدن برخی ذهنیت‌های نامناسب در اذهان جامعه گفت: مردم با اصل امر به معروف مشکلی ندارند اما وقتی می‌خواهند مقابل منکرات قرار بگیرند، دچار تردید می‌شوند.
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه تنها توقعی که از مسؤولان می‌رود این است که به تعهدی که داده‌اند عمل و قانون را اجرا کنند، گفت:ما نسبت به امر به‌معروف و نهی‌از منکر که حافظ دین، نظام، حق و مظلوم است، مسؤول هستیم.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا-دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان‌جنوبی گفت: یکی از خواسته‌های ما تسریع در روند رسیدگی و اجرای پرونده‌های منکرات در مجموعه دستگاه قضایی است.
رئیس کل دادگستری خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا-رئیس کل دادگستری خراسان‌جنوبی گفت: راه برون رفت از فساد در بخش‌های مختلف اخلاقی، اداری، اجتماعی و اقتصادی در کشور بی شک انجام امر به معروف و نهی از منکر در جامعه است.
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی از اعضای ستاد امر به‌معروف و نهی‌از منکر استان خواست تا دلیل برخی گرانی‌ها در بازار و عدم نظارت جدی مسؤولان را بررسی و به مسؤولانی که در این خصوص احتمالا کم‌کاری کرده باشند، تذکر جدی بدهند.
قائم‌مقام‌نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: بزرگترین معروف حفظ ارزش های دینی بوده و کسانی که زمینه فروپاشی نظام الهی را فراهم می کنند، بزرگترین منکر ها را انجام می دهند.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی گفت: هدف ستاد امر به معروف و نهی از منکر در ادارات فقط در حوزه عفاف و حجاب نیست بلکه پاسخگویی به مردم از دیگر مصادیق این فریضه است.