19. شهريور 1395 - 17:57
بیرجندرسا- نمازگزاران با شعارهای "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر آل‌سعود جنایتکار" و "مرگ بر آل‌خلیفه خائن" جنایات آل‌سعود و آل‌خلیفه را محکوم کردند و به پشتیبانی از جنبش اسلامی مردم مظلوم بحرین و حمایت از مرجعیت بزرگ بحرین آیت‌الله شیخ عیسی قاسم را جامعه بین اللملل خواستار شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، امروز مردم ولایت مدار و انقلابی خراسان جنوبی بعد از نماز جمعه بیرجند در محکومیت جنایات خصمانه رژیم دیکتاتور آل‌خلیفه برگزار شد.

نمازگزاران با شعارهای "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر آل‌سعود جنایتکار" و "مرگ بر آل‌خلیفه خائن" جنایات آل‌سعود و آل‌خلیفه را محکوم کردند و به پشتیبانی از جنبش اسلامی مردم مظلوم بحرین و حمایت از مرجعیت بزرگ بحرین آیت‌الله شیخ عیسی قاسم را جامعه بین اللملل خواستار شدند.

حجت‌الاسلام و المسلمین علی رضایی امام جمعه بیرجند نیز در حاشیه تظاهرات با اشاره به مطیع امر رهبری هستیم، افزود: تاکنون هر گونه ارتباطی که با کشور عربستان برقرار بود، به دلیل فریضه حج و بیداری اسلامی در سطح منطقه از جنایات استکبار جهانی بر علیه مسلمانان بوده است.

 

امام جمعه بیرجند با اشاره به اینکه آل سعود عامل انگلیس و آمریکاست اظها رکرد: مستکبران عالم می خواهند با اختلاف افکنی بین مسلمانان بر منطقه حکومت کنند و با دستان خود مسلمانان برادر کشی راه بیندازند.

 

حجت الاسلام رضایی با اشاره به اینکه مسلمان بیدار خواهند شد،اظهار کرد: مسلمانان، آل‌سعود را قبول ندارند چراکه عوامل استکبار هستند و معلوم است که نباید با آن‌ها ارتباط داشته باشیم.

 وی ادامه داد: در آینده ای نه چندان دور آل‌سعود، سقوط خواهد کرد، چراکه وعده الهی این است و ظلم باقی نمی‌ماند.

 

سرهنگ علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی نیز در جمعه تظاهر کنندگان با اشاره به فرمایش  امام خمینی در سال 1366 مبنی بر اینکه اگر ما از آمریکا، شوروی و منافقین بگذریم، از آل‌سعود نخواهیم گذشت تصریح کرد: آل‌سعود بیشترین جنایات‌ها را به نام اسلام و دین انجام داده و علیه دین عمل می‌کند.

 

وی بابیان‌اینکه آل‌سعود بدتر از منافق است و صهیونیست هستند اظهار کرد: صهیونیست از صدر تا امروز با اسلام، پیامبر (ص) و قرآن مخالف بوده است و این دولت‌عربستان است که ادعای حکومت و رهبری جهان اسلام را دارد اما نوکر اسرائیل است و عربستان، اسرائیل را حمایت می‌کند. 

فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان‌جنوبی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری که فرمودند چرا سخنی از ملت‌های مسلمان در فاجعه منا شنیده نشد؟ گفت: دولت‌هایی که بر کشورهای اسلامی حکومت می‌کنند، مسلمان نیستند و عملکرد چهل ساله این دولت‌ها نشان می‌دهد حامی مسلمانان نبودند بلکه مخالف مسلمانان بودند.

 

قاسمی افزود: حکومت آل‌سعود که از حکومت‌های باطل است، مانند تارهای عنکوبت است که ماندگاری ندارد و قطعا حکومت‌های باطل که مردم را حمایت نمی‌کنند و مردمی نیستند، رفتنی هستند.

 

نمازگزاران بیرجندی با در دست داشتن پلاکاردهایی جنایات رژیم آل‌خلیفه در بحرین و لغو تابعیت شیخ عیسی‌قاسم عالم مبارز بحرینی را محکوم کرده و از مقابل مسجد امام حسین (ع) تا میدان قدس راهپیمایی کردند.

نظرات کاربران