کدخبر: ۸۵٤۲۹
۲۱ خرداد ۱٤۰۳ ساعت ۱۳:۲۵
چاپ

آغاز پروژه روکش آسفالت حفاظتی محور مواصلاتی عشق آباد-بردسکن

بیرجندرسا-رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای طبس از شروع عملیات آسفالت حفاظتی ۲۵ کیلومتر از محور ارتباطی عشق آباد-بردسکن در بخش دستگردان شهرستان طبس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا،محسن حیدری، امروز ۲۱ خرداد به رسانه‌ها گفت: عملیات روکش آسفالت حفاظتی محور مواصلاتی عشق اباد-بردسکن به طول ۲۵ کیلومتر در طی دو روز اخیر آغاز شده است.

وی افزود: طبق برنامه ریزی صورت گرفته شده، این پروژه با جدیت در حال پیگیری بوده  تا جهت رفاه حال استفاده کنندگان جاده ای بالاخص مردم سختکوش بخش دستگردان ظرف کوتاه ترین بازه زمانی ممکن به بهره برداری ترافیکی برسد.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای طبس در خصوص جزئیات این عملیات عمرانی اظهار کرد: با توجه به بررسی های صورت گرفته در زمینه کیفیت رویه این محور جاده ای، تمهیدات لازم در نظر گرفته شد تا ظرف سال جاری برای ۲۵ کیلومتر از مقاطع اولویت دار، روکش آسفالت حفاظتی به اجرا درآید. 

وی افزود: با پیگیری های صورت گرفته برای بهسازی راه های بین شهری و روستایی شهرستان طبس اعتبارات خوبی در نظر گرفته شده که امید می رود با برنامه ریزی های انجام شده بخش قابل توجهی راه های اصلی و فرعی و روستایی  تجدید روکش آسفالت شود که  بهبود سرویس دهی و ارتقای قابلیت تردد برای تمامی استفاده کنندگان این راه ها از جمله نتایج مورد انتظار خواهد بود.

پربیننده ترین ها

آخرین اخبار