کدخبر: ۸۵٤۲۷
۲۱ خرداد ۱٤۰۳ ساعت ۱۳:٤۰
چاپ

کشف ۶۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در خراسان جنوبی

بیرجندرسا-جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کشف ۶۰ هزار لیتر سوخت قاچاق به ارزش ۳۰ میلیارد ریال در این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سید مرتضی موسوی روز دوشنبه در تشریح این خبر اظهار کرد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی خراسان جنوبی در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کلان سوخت، هنگام کنترل جاده‌های استان با هوشیاری به ۲ دستگاه تریلی مشکوک شدند و آنها را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضایی در بازرسی از تریلی‌ها مقدار ۶۰ هزار لیتر سوخت قاچاق و خارج از شبکه توزیع فرآورده‌های نفتی کشف کردند که ارزش آنها ۳۰ میلیارد ریال برآورد شد.

جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی بیان کرد: در این رابطه ۲ دستگاه تریلی توقیف و ۲ نفر متهم دستگیر که به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی با بیان اینکه مبارزه با قاچاق کلان سوخت به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد از شهروندان خواست به منظور مشارکت در این امر هر گونه اخبار و اطلاعات از فعالیت قاچاقچیان را با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت با متخلفان برخورد قانونی صورت گیرد.

فرآورده‌های نفتی بیشترین فراوانی کالای قاچاق را در استان خراسان جنوبی دارد.

آخرین اخبار