پیغام خطا

  • Notice: Undefined offset: 15 در user_node_load() (خط 3697 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در user_node_load() (خط 3697 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 15 در user_node_load() (خط 3698 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در user_node_load() (خط 3698 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 15 در user_node_load() (خط 3699 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در user_node_load() (خط 3699 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
نمایش 1 - 3 از 3
بیرجندرسا-مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: مراسم عزاداری و احیا شب‌های ۱۹، ۲۱ و ۲۳ ماه مبارک رمضان در ۲۷ امامزاده شاخص استان برگزار می شود.
03/03/1398 - 17:00
بیرجندرسا-رئیس اداره امور اجرایی زکات کمیته امداد خراسان جنوبی با بیان اینکه در حال حاضر بیش از ۲ هزار و ۳۰۰ یتیم در استان وجود دارد گفت: ۱۵۶ پایگاه طرح اکرام ایتام و محسنین، شب‌های قدر در خراسان جنوبی فعال است.
03/02/1398 - 17:35
تعجب ندارد که خداوند همه خوبيها را در يك نفر جمع كند!/ امام علی(ع) از نظر ابن ابی الحدید معتزلی
بیرجند رسا- اگر از جهاد و نبرد سخن به ميان آيد، او سيد مجاهدان و نبردكنندگان‏ است و اگر از وعظ‏ و اندرز سخن گفته شود، او بليغ ترين پنددهندگان و ذاكران‏ است و اگر از فقه‏ و تفسير گفته‏ اى يابى او رئيس فقها و مفسران است و اگر از عدل‏ و توحيد كلامى بر زبان آيد، او امام عادلان و موحدان است‏. آرى هيچ جاى تعجب نيست كه خداوند تمام خوبيهاى جهان را در يك نفر جمع كند!
04/25/1393 - 16:49
اشتراک در شب های قدر