پیغام خطا

  • Notice: Undefined offset: 10 در user_node_load() (خط 3697 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در user_node_load() (خط 3697 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 10 در user_node_load() (خط 3698 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در user_node_load() (خط 3698 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 10 در user_node_load() (خط 3699 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در user_node_load() (خط 3699 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
نمایش 1 - 4 از 4
مولوی عبدالهی
بیرجندرسا-امام جمعه اهل سنت شهرستان درمیان گفت: امروز یکی از توطئه هایی که از سوی دشمنان اسلام دیده می شود، ترور شخصیت های بزرگ اسلامی است، علمایی که سرمایه های جامعه هستند را ترور می کنند برای اینکه اختلاف ایجاد کنند.
01/15/1398 - 09:55
نشست اندیشمندان تشییع و تسنن خراسان جنوبی
بیرجندرسا - نشست اندیشمندان تشیع و تسنن خرااسن جنوبی با حضور آیت الله ربانی مدرس مدرسه علمیه ، حجه الله الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی ، امام جمعه های اهل تشیع و تسنن و مسئولان اجرایی و نظامی استان در شهرستان درمیان به کمک اداره کل تبلیعات اسلامی برگزار شد.
03/07/1393 - 00:48
میوه شب عید به طور کامل تامین شده است/ قیمت خودرو در سال آینده باید ثابت بماند
بیرجند رسا- وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت درباره قیمت خودرو ها تصریح کرد: ‌نظر ما این است که سال آینده نیز این قیمت ها ثابت بماند و هزینه هایی را که از بابت تورم و سایر هزینه ها متوجه خودرو ساز می شود از محل افزایش تولید جبران کنیم.
12/21/1392 - 21:16
آغاز هفته وحدت در مسجد النبی اهل تسنن
بیرجند رسا - جشن میلاد پیامبر اکرم و هفته وحدت با حضور استاندار و مسئولین دولتی و نظامی ، امام جمعه اهل تسنن و اهالی شیعه و سنی در مسجد النبی اهل برگزار شد.
10/24/1392 - 11:13
اشتراک در امام جمعه اهل تسنن