نمایش 1 - 10 از 27
بیرجندرسا- عکس: مجتبی گرگی
بیرجندرسا- به مناسبت سالروز شهادت آيت الله دكتر مفتح، اساتيد حوزه و دانشگاه با نماينده ولی فقيه در خراسان جنوبی دیدار و گفتگو کردند.
بیرجندرسا- مراسم بدرقه دانشجویان جهادگر بسیجی دانشگاه بیرجند و تقدیر از فعالان این عرصه ، امروز صبح در دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با حضور آیت الله علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه ، رئیس دانشگاه بیرجند ، نماینده ولی فقیه در سپاه انصار الرضا (ع) و دیگر مسئولان برگزار شد .
بیرجندرسا- مجمع عالی مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه های استان خراسان جنوبی با حضور جناب سرهنگ اسماعیلی برگزار شد.
بیرجندرسا- انجمن علمی فرش و صنایع دستی دانشگاه بیرجند نمایشگاه تخصصی فرش را که شامل آثار هنرجویان فرش دانشکده هنر است را درنگارخانه شهر به نمایش گذاشت که با استقبال کثیری از دانشجویان و اساتید دانشکده هنر و دانشگاه بیرجند و هنردوستان همراه بود .
بیرجندرسا- یادواره شهدای نهضت چهان اسلام با حضور نماینده ولی فقیه در استان ، سردار احمدی فرمانده سپاه قم و جمعی از مسئولین نظامی و دولتی در دانشگاه آزاد برگزار شد.
سالن فجر دانشگاه یبرجند
بیرجندرسا- جشن بزرگ سی و هشتمین فجر انقلاب اسلامی ایران که با ثبت رکورد دومینوی ایران و جهان همراه بود توسط معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه بیرجند با همکاری بسیج دانشجویی و کانون بازی های فاخر دانشگاه 16 بهمن در سالن فجر دانشگاه بیرجند همراه با استقبال دانشجویان برگزار شد .
بیرجندرسا- صبح امروز دعای کمیل با حضور جمعی از مردم ولایت مدار بیرجنددر مسجد امام صادق(ع) دانشگاه بیرجند برگزار شد.
بیرجندرسا- دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی در دومین روز سفرش به خراسان جنوبی روز پنجشنبه از بیمارستان 280 تختخوابی بیرجند بازدید کرد.
بیرجندرسا- همزمان با روز جهانی محیط زیست گروهی از دانشجویان شهرسازی بیرجند(محمدحسین حسین پور، هادی زرگری, ندا نخعی, پروین یوسفی) با استفاده از 3800 بطری آلاچیقی بسیار زیبا در دانشگاه پیام نور ساختند تا نشان دهند که با خلاقیت می توان از کمترین امکانات بیشترین بهره را برد. این الگوی یک استعداد جوان ایرانی در اقتصاد مقاومتی است.

صفحه‌ها