نمایش 1 - 10 از 835
بیرجندرسا-حوزه هنری نمایشگاهی از کار یکاتور هایی با موضوع جنایات آمریکا وعربستان به نام دونالد سلمان برگزار کرد.
بیرجندرسا-مردم شهرستان بیرجند پس از هشدار هواشناسی مبنی بر وقوع بارندگی‌های سیل‌آسا در این شهرستان، با کیسه‌های شن توزیع‌شده توسط شهرداری به ایجاد آمادگی در مقابل سیلاب احتمالی پرداختند.
بیرجندرسا- جمعی از روحانیون جهادگر خراسان جنوبی برای امدادرسانی به مردم سیل‌زده غرب کشور به این مناطق اعزام شده وبه خدمات‌رسانی به مردم سیل‌زده «پلدختر» پرداختند.
بیرجندرسا-نمازگزاران جمعه شهرستان بیرجند ظهر امروز جمعه ۲۳ فروردین ۹۸ در محکومیت اقدام وقیحانه آمریکا در تروریست نامیدن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تظاهرات و حمایت خود را از این نهاد انقلابی اعلام کردند.
بیرجندرسا-همایش رسول رحمت پنجشنبه ۱۵ فروردین ۹۸، همزمان با مبعث رسول گرامی اسلام با حضور جمعی از علما و روحانیون اهل تشیع وتسنن خراسان‌جنوبی برگزار شد.
بیرجندرسا-بافت تاریخی بیرجند که در خیابان منتظری واقع شده است یکی از جاذبه‌های گردشگری شهر بیرجند و استان خراسان‌جنوبی است.
بیرجندرسا-میزان ورود گردشگران نوروزی به استان خراسان‌جنوبی، در مقایسه با سال‌های قبل افزایش چشمگیری یافته است.
بیرجندرسا-جهاد گران طلبه مراسم تحویل سال خود را در اردوی جهادی درمنطقه مرزی درح برگزار کردند.
بیرجندرسا- گردهمایی منطقه ای طلاب و روحانیون شهرستان های بیرجند خوسف درمیان سربیشه ونهبندان خراسان جنوبی برگزار شد.
بیرجندرسا- جشن گلریزان با قدمت بیش از 25 سال در بیرجند و برای کمک به کودکان بی بضاعت در آستانه سال نو چهارشنبه شب به همت زورخانه امیر عرب و هیئت ابوالفضلی و با حضور پرشور مردم برگزار شد.

صفحه‌ها