نمایش 1 - 10 از 1462
با حضور مسئولین و حجت اشرف زاده؛
بیرجندرسا-بیش از ۱۴۰۰ بسته آموزشی به همت موسسه خیریه امام علی(ع) ری در مناطق محروم خراسان‌جنوبی با حضور حجت اشرف زاده خواننده کشورمان،توزیع شد.
اولین جشن استانی شکرگزاری برداشت عناب با حضور مسئولین استانی در شهرستان خوسف برگزار شد.
شورای استانی ستاد امربه معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی صبح امروز با حضور حجت الاسلام والمسلمین عبادی برگزار گردید.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شامگاه چهارشنبه و صبح امروز با حضور در استان خراسان‌جنوبی در مجموع ۱۷ پروژه بهداشتی و درمانی را با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان افتتاح و کلنگ‌زنی کرد.
مرحله رژه موتوری و تاکتیکی رزمایش سپاهیان محمد رسول‌الله(ص) در بیرجند به عنوان رزمایش و نمایش اقتدار عاشورایی با حضور یک هزار بسیجی عصر امروز انجام شد.
به کمک آستان قدس رضوی، کمیته امداد امام خمینی(ره) و تیپ انصار رضا(ع) خراسان جنوبی 200 جهیزیه به زوجین جوان خراسان جنوبی اهدا شد.
همایش روز فرهنگ شهرستان فردوس به مناسبت ۱۳ شهریور ماه مصادف با سالروز حضور مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه بیرجند حجت الاسلام والمسلمین عبادی برگزار گردید.
بیرجندرسا- صبح امروز گردهمایی سبز پوشان علوی در امامزادگانه شهدای باقریه با حضور 700 نفر از سادات شهرستان بیرجند برگزار شد.
بازسازی واقعه غدیر خم در شهرستان‌های خوسف و قاین همزمان با روز عید سعید غدیر خم صورت گرفت.
محراب پرورش دهنده انسان های والا مقامی است، که در آن تربیت یافته اند، حال محراب مسجد روستای سیوجان خواستگاه فرزندان ولی خداست، تا جایی که این روستا را محل زندگی اولاد پیامبر در خراسان جنوبی می دانند. چهره هایی از نسل های مختلف در روستای سیوجان خوسف که نشان از سرچشمه محراب اهل بیت(ع)می دهد.

صفحه‌ها