نمایش 1 - 10 از 1472
عکاس: محسن نوفرستی
بیرجندرسا-خادمی امام رضا(ع) حال و هوای خاصی دارد، خیلی از ما آرزو پوشیدن لباس خادمین ضامن آهو را داریم و لحظه لحظه قلبمان برای رسیدن به این مقام می تپد.
بیرجندرسا- این روزها خیل عظیم زائران پیاده امام رضا(ع) مشتاقانه برای شرکت در مراسم سالروز شهادت امام رضا(ع) در حال حرکت به‌سمت مشهد هستند.
بیرجندرسا-راهپیمایی یوم الله سیزده آبان صبح امروز سه شنبه با حضور گسترده مردم عزادار بیرجند برگزار شد.
راهپیمایی اربعین (3)
بیرجندرسا-نوحه دودمه معروفی عرب‌ها دارند که در جایی از آن می‌گویند: «لو قطعوا ارجلنا و الیدین؛ نعطیک زحفاََ یا حسین» اگر دست و پایم را قطع کنند سینه خیز به سوی تو می‌آیم ای حسین. شاید بزرگترین تعبیر برای این دودمه عراقی‌ها همین کسانی هستند که با هر وسیله‌ای گام در طریق‌الحسین گذاشته‌اند و فارغ از محدودیت‌ها و ناتوانی‌های خود، قطره‌ای از دریای اربعین شده‌اند و به سوی مولای خود امام حسین (ع) می‌روند.
پیاده روی اربعین (1)
بیرجندرسا- طریق العلماء یا طریق الفرات نام مسیر قدیمی زائرین پیاده کوفه به کربلا است.این مسیر از کنار رودخانه فرات می گذرد،مردم روستاهای مجاور این مسیر برای خدمت به زائرین، چندین موکب و استراحتگاه برپا کرده اند.
بیرجندرسا-شیعیان و سوگواران سید وسالار شهیدان،همزمان با اربعین حسینی در کربلای معلی و در بین الحرمین به سوگ نشستند.
بیرجندرسا-همزمان با فرارسیدن اربعین حسینی (ع) مراسم راهپیمایی جاماندگان اربعین با حضور مشتاقان اهل بیت (ع) در سراسر کشور برگزار شد.
راهپیمایی اربعین(2)
بیرجندرسا-عاشقان حضرت سید الشهداء (ع) مسیر بین حرم حضرت علی (ع) در نجف تا کربلا را پیاده طی میکنند
راهپیمایی اربعین (4)

صفحه‌ها