نمایش 1 - 10 از 1585
بیرجندرسا- به مناسبت هفته بیمه سلامت جمعی از کارکنان سازمان بیمه سلامت برای غبار روبی مزار شهدای بیرجند قطعه اول حاضر شدند.
بیرجندرسا-جمعی از خبرنگاران خراسان جنوبی روز دوشنبه در یک تور رسانه‌ای از طرح‌های عمرانی، صنعتی و کشاورزی شهرستان خوسف بازدید کردند.
بیرجندرسا-مراسم احیای شب قدر بیست و سوم ماه مبارک رمضان با رعایت موارد بهداشتی در بیرجند برگزار شد.
بیرجندرسا-مردم خراسان جنوبی همگام با سایر هموطنان در رزمایش «کمک مومنانه» برای یاری رساندن به نیازمندان و آسیب‌دیدگان ناشی از کرونا به طور گسترده مشارکت کردند.
بیرجندرسا-رزمایش پدافند بیولوژیکی شهدای سلامت خراسان‌جنوبی، امروز سه شنبه با حضور مسئولان در خراسان جنوبی برگزار شد.
بیرجندرسا-طلاب مدرسه علمیه امام حسن مجتبی (ع) به صورت خود جوش به ضد عفونی معابر شهر بیرجند پرداختند.
بیرجندرسا-تولید 150 هزارماسک توسط گروه‌ جهادی سردارشهید حاج قاسم سلیمانی با همکاری موسسه خیریه حضرت رسول در بیرجند زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی انجام شد که ۷۰هژار مساک توسط معاونت غذا ودارو دانشگاه علوم پزشکی خریداری و ما بقی برای توضیح رایگان در اختیار گروه جهادی و خیرین قرار گرفت.
بیرجندرسا-گروهی از روحانیون و بسیجیان جهت جلوگیری از انتشار ویروس کرونا به صورت بسیج مردمی با تهیه مواد ضد عفونی کننده، مرکز توانبخشی حضرت علی اکبر بیرجند را ضد عفونی کردند.
بیرجندرسا-نخستین یادواره شهدای مرزبانی خراسان جنوبی با حضور نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، فرمانده نیروی انتظامی استان در بیرجند برگزار شد.
بیرجندرسا- سومین یادواره شهدای پایگاه مقاومت شهید بهشتی وشهدای محدوده مسجد امام حسین(ع) بیرجند برگزار شد.

صفحه‌ها