نمایش 1 - 10 از 19
حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان
یادداشت اختصاصی/
بیرجند رسا-مصرف‌کننده با تردید به‌تناسب قیمت‌ها و کیفیت اجناس نگاه می‌کند. مصرف‌کننده به‌عنوان آخرین عنصر چرخه تولید و توزیع، حقوقی دارد که اگر به‌درستی تأمین و پی­گیری شود، او با خیالی آسوده به خرید کالا و مصرف خواهد پرداخت.
نظر افضلی
طی یادداشتی توسط نماینده مردم نهبندان و سربیشه مطرح شد
بیرجندرسا-نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس طی یادداشتی به بیان موضوعات مهمی در خصوص مسائل استان پرداخت.
امام رضا
بیرجندرسا- دراندیشه و سیره رضوی اولویتهای مهمی برای مبارزه با محرومیت و فقر در نظر گرفته شده است و بررسی سیره رضوی نشان دهنده این اولویتها وضروریات است.
اندکی تأمل!
بیرجندرسا- شاید اولش حرف کفرآمیزی باشد، اما واقعیتش همین است! چون مسلمانیم وضعمان دچار مشکلات اقتصادی و معیشتی شده ایم!
استاندار
بیرجندرسا- سرکشی از شهرستان ها آنهم از سوی نماینده عالی دولت در استان به عنوان عالی ترین مسئول اجرایی امری پسندیده ای است، اما اینکه قرار است این سفرها دست خوش بازی های سیاسی قرار بگیرد، جزو حیف و میل کردن بیت المال چیزی به همراه ندارد.
به بهانه این روزها
بیرجندرسا- کمتر از 100 روز تا پایان سال 95 باقی مانده و وقتی با مردم و مسئولین صحبت می کنیم سخنانی تکراری می شنویم؛ تحریمیم! رکود کل جامعه را فرا گرفته! بودجه نداریم! مشکلات ارزی و بانکی همچنان باقی است! بیکاری غوغا می کند! و غرغرها و توجیه هایی که همیشه بوده و من مانده ام پس اقتصاد مقاومتی کارکردش چیست؟
بیرجندرسا- محصولی که رنج دستان کشاورزان کویر را با خام فروشی، خشکیده تر و نحیف تر کرده است, کمرشان خمیده و با وجود کوچک شدن سفره هایشان, دلهایشان به وسعت کویر رنج های و محرومیتشان را در خود پنهان کرده است.
یادداشت:
بیرجندرسا-بحث اصلی شبکه‌های اجتماعی و همچنین اخبار این روزهای کوچه و بازار، دانشگاه و شهر نیز حقوق هاي غیر متعارف مدیران دولتی است.
جمعه‌هاي اقتصاد مقاومتي
بیرجندرسا- خريد كالاي داخلي مسئله اي است كه در سياست‌هاي اقتصاد مقاومتي جايگاه ويژه‌اي دارد. مطلب زير كه برگرفته از درس گفتار دكتر پيغامي، استاد اقتصاد دانشگاه امام صادق عليه السلام، است، تجربه كشور كره جنوبي را مطرح مي كند!
جمعه های اقتصاد مقاومتی
بیرجندرسا- معمولا هر کسی از اقتصاد یک تعریفی برای خود دارد. بسیاری از ما فکر می کنیم اگر کارخانه و راه و کارگاه و تجهیزات صنعتی داشته باشیم دیگر یک کشور پیشرفته از لحاظ اقتصادی هستیم. اما اقتصاد یک کشور نیاز به چیزهای دیگری هم دارد.

صفحه‌ها