13. اسفند 1395 - 13:51
بیرجندرسا- خروش ١٠ روز گذشته مردم انقلابي خراسان جنوبي ثابت كرد كه هر كجايي كه بخواهد انحراف و فتنه اي شكل بگيريد ، آنرا در نطفه خاموش مي كنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خاورستان، مسئله اي كه قطعا در دستور كار تيم اتاق فكر استاندار وجود دارد، مديريت افكار عمومي در راستاي منحرف سازي فراموش سازي توهين آشكار استاندار غيربومي خراسان جنوبي به شرع مقدس اسلام است.

 

 

 به نظر مي آيد كه اين شيوه هدايت گري افكار مردم به سمت مسائلي همچون سفر ورزا، رييس جمهور، حضور در رزمايش ها و طرح موضوعاتي از لساني برخي افراد در مورد ديدار با نماينده ولي فقيه با همين هدف كه از اعتراضات مردمي كاسته گردد، در حال انجام است و پيش بيني مي شود طي روزهاي آينده بر شدت آن افزود شود.

 

 آنچه كه در اين برهه حساس زماني اهميت مضاعفي دارد تبيين و روشنگري اتفاقات اخير استان اعم از اظهارات سخيف استاندار( رقص زن و مرد، كنايه به نيروي انتظامي، تفكر پادگاني و طالباني در استان!؟) و پشت صحنه آن در طيف هاي مختلف است، چرا اگر طي مرور زمان حساسيت مردم نسبت به مسائل كمرنگ تر شود و به خواسته ي مردم در زمينه عزل و محكوميت استاندار بي‌بصيرت توجه از سوي خواص و مسئولين صف و ستادي صورت نگيرد ، در مرحله نخست سبب تقويت جرياني مي شود كه بدنبال استحاله فرهنگ ناب اسلامي در بيرجند و ديگر شهرستان هاي استان است و در گام دوم كه خطري به مراتب بالاتر مي باشد عادي سازي اتفاقات سياسي و فرهنگي و فتنه هاي احتمالي در آينده است.

 

نتيجه گيري؛

مطالبه گري مردم از مسئولين در زمينه برخورد(عزل مدير بي كفايت) و رسيدگي دستگاه هاي نظارتي و قضايي در خصوص اظهارات سخيف صورت گرفته توسط استاندار غيربومي خراسان جنوبي نبايد مورد فراموشي قرار گيرد.
 

 

مواضع شفاف، روشنگرانه و اصولي نماينده ولي فقيه، نمايندگان مجلس ، ائمه جمعه در جريانات اخير استان و خصوصا تذكر مرجع عاليقدر شيعيان حضرت آيت الله مكارم شيرازي به وزير كشور در مورد توهين استاندار به اسلام(رقص زن و مرد لطمه ي زيادي به اسلام وارد نمي كند!؟) پشتوانه قوي براي ادامه مطالبه گري از دولت براي عزل و مجازات استاندار غيربومي خراسان جنوبي تا رسيدن به نتيجه مورد انتظار مردم است.

نظرات کاربران