بسته های ویژه رومینگ امارات
2. تير 1401 - 10:59
بیرجندرسا-تصویر برداری فیلم جدید شبکه خاوران با عنوان "متولد برج عقرب" به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا،  " متولد برج عقرب" عنوان فیلم جدید شبکه خاوران است که دغدغه‌های جوانان امروز برای ازدواج و تامین مسکن را به تصویر می‌کشد.

 

  • فیلم "متولد برج عقرب" به تهیه کنندگی سید بهزاد امیرآبادی زاده و کارگردانی محمد رضا زمانی پور، داستان دلباختگی پسر جوانی به نام علیرضا را روایت می‌کند که در اثر یک حادثه با خانواده‌ای پولدار آشنا و دلباخته دختر این خانواده می‌شود.

جوان در گفتگو با پدر خانواده متوجه می‌شود که مشکلات زیادی بر سر راه رسیدن به دختر مورد علاقه اش است وخانه دار شدن شرط ازدواج علیرضا با آرزو دختر جوان این خانواده می‌شود.

علیرضا برای بدست آوردن رضایت این خانواده تصمیم میگیرد که شرایط زندگی اش را بهبود ببخشد ودر قالب طرح‌های حمایتی صاحب خانه شود.

دغدغه ازدواج و تامین مسکن جوانان، تشویق به ازدواج آسان و فرزندآوری، ایجاد و تقویت روحیه فداکاری، شجاعت و تلاش بین جوانان از اهداف فیلم "متولد برج عقرب" است.

صادق صادقی مدیر تولید و دستیار اول تهیه کننده و مریم هاشمی در کنار نویسندگی، طراحی صحنه و لباس این کار را بر عهده دارند.
محمد مهربان و محمدرضا فلاح نیز هنرنمایی بازیگران این فیلم را به تصویر می‌کشند.

مرتضی دهشیبی، احمد حسینی مقدم، مصطفی هاشمی، ملیحه محمدی، زینب مهدوی، حمیده ابراهیمی و سید غلامرضا موسوی بازیگران این فیلم هستند.
طاهره محمدزاده طراحی گریم، سید بهزاد امیر آبادی زاده گریم آقایان، امیر زارعی مدیر صدابرداری، مصطفی احسان پور دستیار دوم تهیه، فاطمه شهسواری عکاس پشت صحنه، علیرضا دستگردی و ابوالفضل دانش تدارکات و شیرین میرافشاری به عنوان دستیار تولید و دستیار دوم کارگردان از دیگر عوامل این فیلم هستند.

این فیلم ۴۰ دقیقه‌ای که در حال حاضر در مرحله تدوین قرار دارد با مشارکت اداره راه و شهرسازی خراسان جنوبی تهیه و تولید می‌شود.

نظرات کاربران