بسته های ویژه رومینگ امارات
1. تير 1401 - 8:48
بیرجندرسا-رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی گفت: برخورد کامیون کشنده تانکر با کامیون باری در کیلومتر ۳۲محور سربیشه به نهبندان ۴ کشته بر جای گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، سرهنگ علیرضا رضایی، رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بیرجند، اظهار داشت: ساعت ۰۱:۳۹ بامداد امروز در کیلومتر ۳۲ سربیشه-نهبندان یک دستگاه تریلی حامل فرآورده‌های نفتی با یک دستگاه کامیون حامل بار ضایعات برخورد و منجر به آتش‌سوزی گسترده می‌شود.

وی با بیان اینکه ۸ تیم از پلیس راه به محل حادثه اعزام شدند، بیان داشت: همچنین خودرو‌های آتش‌نشانی از ۴ شهرستان بیرجند سربیشه نهبندان و شوسف به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی افزود: مأموران با حضور در محل حادثه مشاهده کردند خودروی کامیون کشنده تانکر با کامیون باری برخورد کرده است که بر اثر این حادثه خورد ها دچار حریق شده و ۴ نفر  راننده و سرنشینان جان خود را از دست داده‌اند.

رضایی در خصوص علت حادثه، مطرح کرد: علت حادثه بی‌احتیاطی از جانب رانندگی کامیون باری به دلیل انحراف به چپ ناشی خواب‌آلودگی و خستگی اعلام کرد.

وی مطرح کرد: محور موصلاتی سربیشه - نهبندان از زمان وقوع حادثه تا ۴:۳۰ بامداد مسدود بود که با اطفا کامل حریق مسیر بازگشایی شد.

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران