بسته های ویژه رومینگ امارات
1. تير 1401 - 13:46
بیرجندرسا-کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه از امروز ظهر تا روز جمعه روند تغییرات دما در استان افزایشی است، گفت: امروز و فردا دمای استان بین هفت تا 10 درجه سلسیوس افزایش و پایان هفته گرمی خواهیم داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، جواد نخعی، کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی اظهار داشت: طی روزهای پیش‌رو تا اوایل هفته آینده در برخی از ساعات وزش باد و گرد و خاک در استان قابل پیش‌بینی است.

وی ادامه داد: البته در نواحی غربی و نوار شرقی استان گاهی وزش باد شدید سبب خیزش گرد و خاک خواهد شد.

کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی افزود: همانطور که انتظار می‌رفت روند کاهشی دما در منطقه تا امروز ادامه یافت به طوری که کمینه دمای سربیشه صبح امروز به عنوان خنک‌ترین ایستگاه با ۹ درجه سلسیوس رسید.

نخعی با اشاره به اینکه از امروز ظهر تا روز جمعه روند تغییرات دما در استان افزایشی است، گفت: امروز و فردا دمای استان بین هفت تا ۱۰ درجه سلسیوس افزایش و پایان هفته گرمی خواهیم داشت.

وی اضافه کرد: در شبانه‌روز گذشته دهسلم و طبس با بیشینه دمای ۳۹ درجه سلسیوس گرم‌ترین ایستگاه و سربیشه با کمینه دمای ۹ درجه سلسیوس خنک‌گترین ایستگاه استان بوده است.

کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی خاطرنشان کرد: روند تغییرات دما در مرکز استان طی شبانه‌روز گذشته بین ۱۴ و ۳۱ درجه سلسیوس بوده است.

نظرات کاربران