بسته های ویژه رومینگ امارات
23. خرداد 1401 - 17:19
بیرجندرسا-"علی صادقی" با حکم استاندار خراسان جنوبی به سمت سرپرست دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری منصوب و معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، این حکم انتصاب در نشستی با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری به صادقی اعطا شد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی در این نشست گفت: با پذیرش مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی، شأنی جز خدمتگزاری به مردم نداریم.

جواد اشرفی خاطرنشان کرد: پذیرش مسئولیت و پاسخگو بودن به مردم در قبال وظیفه‌ای که برعهده گرفته‌ایم، بسیار سخت و سنگین است.

وی افزود: همه ما مکلفیم در مدتی که مأمور به انجام وظیفه‌ای می‌شویم، به‌گونه‌ای کار کنیم که پیش وجدان‌مان و در محضر خدا و مردم شرمنده نباشیم.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی گفت: برای تک تک این میزهای مسئولیت، شهیدان زیادی خون داده‌اند لذا ما باید دقت کنیم که شرمنده خون شهدا هم نباشیم.

وی با تاکید بر این که دوره قهرمانِ تنها بودن گذشته است متذکر شد: هر کس در جای خود باید یک قهرمان باشد تا مجموعه بتواند رشد کند و به تعالی دست یابد.

اشرفی از نیروی انسانی یک مجموعه به عنوان منابعی از توان و انرژی یاد کرد که قابلیت بالفعل شدن دارند و می‌توانند باعث پیشرفت حوزه کاری خود شوند.

وی با اشاره به توفیقات دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت: این موفقیت‌ها نتیجه کار تیمی و هماهنگی بوده و قابل تقدیر است.

در این نشست از خدمات "حسین موهبتی" در زمان تصدی مدیرکلی دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی تقدیر و حکم انتصاب "علی صادقی" به عنوان سرپرست این دفتر به وی اعطا شد.

نظرات کاربران