بسته های ویژه رومینگ امارات
9. خرداد 1401 - 10:18
بیرجندرسا-معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان‌جنوبی از سفر یک روزه معاون اجرایی رئیس‌جمهور به استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، علیرضا عباس‌زاده، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان‌جنوبی به خبرنگاران رسانه‌های گروهی، اظهار داشت: «مرتضوی» معاون اجرایی رئیس‌جمهور به همراه هیئتی از مدیران اجرایی کشور برای بررسی روند اجرا و پیشرفت فیزیکی مصوبات سفر رئیس‌جمهور به خراسان‌جنوبی سفر می‌کند.

وی بیان داشت: دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، حضور در جلسه پیگیری مصوبات سفر و ستاد تنظیم بازار، بازدید از چند پروژه شاخص، افتتاح متمرکز ۶۹۷ پروژه توسعه مخابراتی و بازدید از سطح شهر بیرجند از جمله برنامه‌های این سفر یک روزه خواهد بود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان‌جنوبی افزود: روز چهارشنبه ۱۱ خردادماه هم، سفر معاون اول رئیس مجلس شورای اسلامی و جمعی از معاونین وزرا و مدیران وزارتخانه‌های راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی را میزبانی خواهیم کرد.

عباس‌زاده با اشاره به اینکه «نیکزاد» و هیئت همراه به دعوت رئیس مجمع نمایندگان استان به خراسان‌جنوبی سفر می‌کند، متذکر شد: دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، حضور در شهرستان‌های سرایان، بشرویه، فردوس و طبس و بازدید از چند پروژه حوزه راهداری، راه، کشاورزی و دامپروری از جمله برنامه‌های این سفر است.

وی عنوان کرد: برای استفاده از فرصت حضور نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در استان در راستای رفع موانع قانونی و توجه ویژه به مناطق محروم و کم‌برخوردار در تصویب قوانین برنامه‌ریزی شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان‌جنوبی ادامه داد: در این سفر در خصوص مطالبات استان از وزارتخانه‌های راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی بحث و تبادل نظر خواهد شد.      

عباس‌زاده با اشاره به اینکه روز پنجشنبه هم حضور رئیس فدراسیون تیراندازی کشور را در استان میزبانی خواهیم کرد، گفت: بازدید از زیرساخت‌های ورزشی و ظرفیت‌های استان در زمینه تقویت ورزش تیراندازی از جمله برنامه‌های این سفر خواهد بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امید است بتوانیم از حضور این مهمانان حداکثر استفاده را در راستای توسعه استان خراسان‌جنوبی ببریم.

نظرات کاربران