بسته های ویژه رومینگ امارات
30. ارديبهشت 1401 - 10:38
بیرجندرسا-یاد و خاطره سردار شهید محمد محمودی (معاون اطلاعات عملیات لشکر ویژه شهدا) در مسجد باقر العلوم بیرجند گرامی داشته شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا،  فرمانده سپاه علی بن ابی طالب (ع) قم در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد شهدا گفت:زنده نگه داشتن یاد شهدا به معنی الگو برداری از زندگی شهیدان و الگو برداری از رابطه آنهابا امام امت اسلام است.

سردار احمدی افزود: شهیدان برای این نظام‌ جانشان را تقدیم نظام جمهوری اسلامی کردند تا امروز من و شما امنیت داشته باشیم.

وی با بیان اینکه جهاد تبیین واجب عینی،ضروری، قطعی و فوری است گفت:ستاد تبیین باید در همه جای کشور تشکیل شود و این امر مهم که فرموده مقام معظم رهبری است باید به صورت عملی اجرا شود.

فرمانده سپاه علی بن ابی طالب (ع) قم با بیان اینکه برخی در کشور به دنبال این بودند که یاد، نام و مکتب امام از بین برود و هنوز هم این مسئله را دنبال می‌کنند، افزود: شهادت سردار سلیمانی، زنده بودن انقلاب اسلامی ایران را به رخ دنیا کشاند و باعث زنده شدن راه امام (ره) و  ارزش‌های برآمده از راه امام راحل شد.

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی هم‌گفت:شرایطی که اکنون در آن قرار داریم بسیار حساس است و اکنون دشمنان شیوه و روش جنگ با کشور را عوض کرده اند.

رضایی با اشاره به اینکه در این زمان دشمن اندیشه ما را هدف قرار داده است افزود:شهدا در زمان جنگ با صبر و ایستادگی نگذاشتند وجبی از خاک کشور را از دست دهیم امروز هم وظیفه همگانی ماست که نقطه ضعف به دشمن نشان ندهیم و در همه امور اقتصادی و فرهنگی اجتماعی پشتیبان کشور و مقام معظم رهبری باشیم.

سردار شهید محمد محمودی در ۲۸ اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۵ در عملیات کربلای ۲ در ارتفاعات حاج عمران در کردستان به شهادت رسید و پیکر او در گلزار شهدای بیرجند به خاک سپرده شده است

نظرات کاربران