بسته های ویژه رومینگ امارات
30. ارديبهشت 1401 - 15:04
بیرجندرسا-استاندار خراسان جنوبی گفت: هرگونه افزایش قیمت باید براساس آنچه سازمان صمت و ستاد تنظیم بازار ارائه می دهد، صورت گیرد و خارج از آن هیچ افزایش قیمتی پذیرفته نیست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، جواد قناعت ظهر جمعه در حاشیه بازدید از میز خدمت که در مصلی نماز جمعه بیرجند برپا شده بود به خبرنگاران، اظهار کرد: میز خدمت فرصتی برای پاسخگویی به مردم و رفع ابهامات در اذهان جامعه درباره مسائل مختلف است.

استاندار خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: با توجه به اینکه طرح اقتصادی دولت مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها کار سنگین و بزرگی است نیاز دارد که در پاره‌ای موارد مسئولان مرتبط با اجرای این طرح به صورت چهره به چهره با مردم به گفت و گو بنشینند و ابهامات خود را مطرح و پاسخ سوالات خود را بگیرند.

قناعت با اشاره به اینکه میزهای خدمت تا زمانی که نیاز باشد، وجود خواهند داشت، گفت: امیدواریم طرح بزرگ اقتصادی ملی و فراملی به واسطه تأثیراتی که بر کشورهای همسایه گذاشته) که در حال اجرا است با رفع ابهامات با کمترین مشکل روند کار خود را طی کنند.

وی اظهار کرد: قرار نیست که یارانه و ارز ترجیحی حذف شود بلکه قرار است در نحوه پرداخت یارانه‌ها یک جا به جایی صورت گیرد و به جای آنکه یارانه به کالا و محصول و یا وارد کننده تعلق گیرد به خود افراد جامعه داده شود.

استاندار خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: در این فضا ممکن است برخی بخواهند سوءاستفاده‌های غیرقانونی داشته باشند در حالی که هرگونه افزایش قیمت باید براساس آنچه سازمان صمت و ستاد تنظیم بازار می‌دهند، باید صورت گیرد و خارج از آن هیچ افزایش قیمتی پذیرفته نیست.

قناعت یادآور شد: انتظار ما این است که برخی از نظارت‌ها توسط خود مردم صورت گیرد و در کنار ناظران نهادها و دستگاه‌های مختلف، اگر خود آحاد جامعه و شهروندان تخلفی در بازار مشاهده کردند، حتماً آن را گزارش کنند.

نظرات کاربران