بسته های ویژه رومینگ امارات
28. ارديبهشت 1401 - 14:18
بیرجندرسا-معاون استاندار خراسان جنوبی بر ضرورت شناسایی نیازمندان آبرومند توسط گروهای جهادی استان تاکید کرد و گفت: باید کمک به این افراد به شکل پنهانی انجام شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، محمد رضا طالبی ظهر چهارشنبه در هشتمین رزمایش همدلی و احسان، بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) اظهار کرد: هر چند در شرایط فعلی در گیر مشکلات اقتصادی هستیم که بخشی از آنها به دلیل وجود تحریم‌های دشمن و بخشی از آنها هم به دلایل دیگری به وجود آمده است، اما در نظامی قرار داریم که مردم از آرامش و امنیت خاصی در ابعاد مختلف برخوردارند.

وی ادامه داد: در این شرایط خیرین و نهادهای انقلابی و اسلامی با همکاری یکدیگر در صدد هستند تا دشمن را در رسیدن به هدف شوم خود که معیشت مردم هدف قرار داده است، ناکام کنند.

طالبی افزود: گروه‌های جهادی باید برای شناسایی نیازمندان آبرومند اقدام و به صورت پنهانی به آنها کمک کنند تا شرمنده اعضای خانواده خود نشوند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی افزود: در تعالیم دینی ما بر انفاق تاکید شده و مسلمان بودن، ریا نکردن و آزار و اذیت نکردن از شرایط انفاق اعلام شده است.

نظرات کاربران