بسته های ویژه رومینگ امارات
27. ارديبهشت 1401 - 8:56
بیرجندرسا-مشاور استاندار و مدیر روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی گفت: روابط ‌عمومی‌ها در جهان گسترده امروز، نقش تعیین کننده‌ای در فرهنگ سازی، افزایش آگاهی‌های آحاد افراد جامعه و تنویر افکار عمومی دارند و در این قاعده مهم، بی شک سازمان‌هایی موفق‌ترند که با استفاده از هر فرصت مغتنمی بتوانند نقش خود را در جامعه پررنگ‌تر سازند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، محمود مقامی، مشاور استاندار و مدیر روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی، پیامی صادر کرد.

متن پیام بدین شرح است:

به نام خدا

"روابط عمومی، هنر و علمی است که درون و برون سازمان را به هم پیوند می دهد". مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی)

روابط ‌عمومی‌ها در جهان گسترده امروز، نقش تعیین کننده‌ای در فرهنگ سازی، افزایش آگاهی‌های آحاد افراد جامعه و تنویر افکار عمومی دارند و در این قاعده مهم، بی شک سازمان‌هایی موفق‌ترند که با استفاده از هر فرصت مغتنمی بتوانند نقش خود را در جامعه پررنگ‌تر سازند.

تدبیر دبیرخانه دائمی ستاد برگزاری هفته روابط‌ عمومی در تعیین شعر حضرت حافظ" چو غنچه گر چه فروبستگی است کار جهان / تو همچو باد بهاری گره‌گشا می‌باش" برای هفته روابط عمومی سال 1401 بسیار زیبا و هنرمندانه به نقش خطیر روابط عمومی‌های سازمان‌ها در ارتباط با مردم و پیگیری مسائل و مشکلات جامعه تأکید دارد.

بدون تردید در شرایط فعلی کشور و با اقدامات ارزنده دولت سیزدهم در توسعه ارتباطات مردمی و به ویژه اجرای طرح مردمی سازی توزیع عادلانه یارانه‌ها، روابط عمومی‌های دستگاه‌ها در اطلاع رسانی پیامدهای مطلوب این گام‌های بلند و اقناع افکار عمومی نقشی بی بدیل دارند.

اینجانب فرارسیدن روزروابط عمومی را به تمام همکاران عزیزم در روابط‌ عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی استان، تبریک و تهنیت گفته و برای همگان توفیق در مسیر تحقق آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و ادامه دادن مسیر شهدا را آرزو دارم.

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران