بسته های ویژه رومینگ امارات
19. ارديبهشت 1401 - 13:59
بیرجندرسا-سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی گفت: طرح پرداخت یارانه مستقیم به جای ارز ترجیحی، مورد توافق سران نظام است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، جواد اشرفی، امروز دوشنبه ۱۹ اردیبهشت در جلسه فوق العاده تنظیم بازار استان، ضمن تبیین جوانب طرح پرداخت یارانه مستقیم به جای ارز ترجیحی برای خرید کالاهای یارانه ای، اظهار کرد: این طرح که با توافق و حمایت قوای سه گانه و سران نظام همراه است، باید با همکاری و برنامه ریزی لازم به شکل مناسبی در استان اجرا شود.

وی با بیان اینکه این طرح با عنوان «مردمی سازی توزیع عادلانه یارانه ها» اجرا می شود، تصریح کرد: ضرورت دارد وضعیت و موجودی کالاهای اساسی در استان به صورت روزانه و مستمر رصد شود تا مشکلی در تأمین اقلام مورد نیاز مردم به وجود نیاید.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی اظهار کرد: طبق درخواست وزارت کشور مقرر شده؛ موجودی اقلام و کالاهای اساسی استان و همچنین مشکلات و کمبودهای موجود در این ایام به صورت روزانه به این وزارتخانه منعکس و پیگیری شود.

اشرفی ضمن بیان برخی ملاحظات و الزامات و همچنین تمهیدات اجرای این طرح افزود: با عنایت به اهمیت و حساسیت موضوع و لزوم رصد و پیگیری مستمر وضعیت بازار در این ایام مقرر شده جلسات کمیسیون تنظیم بازار استان و کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار به صورت روزانه برگزار شود.

وی تأکید کرد: بررسی مسائل و مشکلات و اقدام در راستای رفع آنها از مهم ترین دستورکارهای کمیسیون تنظیم بازار استان، طی این مدت خواهد بود.

گفتنی است؛ در این جلسه، آخرین وضعیت بازار و موجودی کالاهای اساسی استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نظرات کاربران