بسته های ویژه رومینگ امارات
11. ارديبهشت 1401 - 13:36
بیرجندرسا-مسئول توسعه مشارکت‌های مرکز نیکوکاری رسانه یاران خراسان جنوبی از توزیع ۴۰۰ بسته افطاری ساده و ۱۰۰ بسته معیشتی با همت خیران و خبرنگاران استان در ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، فاطمه زیراچی ظهر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: امسال در ماه مبارک رمضان برای سومین سال متولی طرح افطار مهربانی به همت مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه یاران خراسان جنوبی برگزار شده است.

مسئول توسعه مشارکت‌های مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه یاران خراسان جنوبی با بیان اینکه از ابتدای ماه مبارک رمضان طی سه مرحله در نیمه رمضان، شب‌های قدر و شب بیست و هفتم، ۴۰۰ بسته افطاری ساده توزیع شد، تصریح کرد: میانگین هر بسته افطاری ساده شامل نان، نبات، پنیر یکصد هزار تومان بوده است.

وی خاطر نشان کرد: همچنین در مبارک رمضان ۱۰۰ بسته معیشتی با همکاری مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه یاران خراسان جنوبی، گروه جهادی شهید فرهادی بسیج رسانه، بسیج سازندگی، خیران و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در بین نیازمندان شناسایی شده توزیع کردیم که ارزش هر بسته ۲۵۰ هزار تومان است.

زیراچی در ادامه ارزش کل بسته‌های معیشتی که تاکنون توزیع شده را ۲۵ میلیون تومان اعلام کرد و افزود: این بسته‌ها شامل روغن، برنج، حبوبات، ماکارونی، مرغ و … می‌شود.

مسئول توسعه مشارکت‌های مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه یاران خراسان جنوبی بیان کرد: در شب بیست و هشتم ماه مبارک رمضان نیز یکصد بسته گوشت نیز با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام (ره) بین خانواده‌های ایتام و نیازمندان سطح شهرستان بیرجند توزیع شد.

وی با بیان اینکه در همین ایام رمضان تعدادی غذای گرم در قالب اطعام مهدوی طبخ و بین خانواده‌های نیازمند و ایتام توزیع شد، تأکید کرد: هدف مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه یاران خراسان جنوبی هم افزایی و همکاری با سایر مراکز نیکوکاری و نهادهای خدمات رسان و همچنین بیان رسانه‌ای مشکلات و درخواست‌های نیازمندان برای جذب خیر و کمک به رفع نیازهای این قشر از جامعه است.

زیراچی در راستای شفاف سازی عملکرد این مرکز نیکوکاری مجموع مبلغ واریزی خیران به حساب مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه یاران خراسان جنوبی ۱۲ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان از ابتدای آغاز طرح افطار مهربانی در ماه رمضان امسال اعلام کرد و افزود: همچنین برخی از خیران نیز کمک‌های غیرنقدی مانند اهدای خرما و پنیر برای مشارکت در طرح افطار مهربانی داشتند.

مسئول توسعه مشارکت‌های مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه یاران خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر ۳۰۰ بیمار خانواده ایتام و بیمار صعب العلاج و نیازمند تحت حمایت این مرکز نیکوکاری هستند که همچنان خیرین می‌توانند در این امور خداپسند و یاری نیازمندان مشارکت داشته باشند.

وی خاطر نشان کرد: مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه یاران خراسان جنوبی این آمادگی را دارد که فعالیت‌های خیرخواهانه سایر مراکز نیکوکاری و گروه‌های جهادی فعال در سطح استان را در قالب خبر و گزارش متنی و تصویری انعکاس رسانه‌ای دهند.

نظرات کاربران