بسته های ویژه رومینگ امارات
8. ارديبهشت 1401 - 17:01
بیرجندرسا-آیین اختتامیه و معرفی برگزیدگان مرحله استانی اولین جشنواره ملی و بین‌المللی سرود فجر در خراسان‌جنوبی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا،  آیین اختتامیه مرحله استانی اولین جشنواره ملی و بین‌المللی سرود فجر ظهر امروز با حضور جمعی از مسئولان و گروه‌های سرود و با معرفی و تقدیر از برگزیدگان در محل سالن اجتماعات امام علی (ع) مجتمع فرهنگی رفاهی غدیر برگزار شد.

در بخش تولید سرود، گروه سرود «ابناء الاحرار بیرجند»، گروه سرود «رهپویان احلی من العسل بشرویه» و گروه سرود «مصباح بیرجند» به ترتیب رتبه اول تا سوم را کسب کردند و دو گروه اول و دوم به جشنواره کشوری راه یافتند.

همچنین در بخش تولید سرود گروه‌های «مفضال بیرجند» و «نصر بشرویه» شایسته تقدیر شدند. در بخش گروه بازخوانی‌ها نیز گروه سرود «شهید عباس‌پور بشرویه»، گروه «مصباح‌الهدی بیرجند» و گروه سرود «ابناء الحیدر بیرجند» موفق به کسب رتبه اول تا سوم شدند و گروه‌های سرود «عشاق‌الحسین آیسک» و «منتظران ظهور بیرجند» به عنوان شایسته تقدیر معرفی شدند.

در این جشنواره، «مجید نصری» به عنوان بهترین آهنگساز، تنظیم‌کننده و میکس و مسترینگ شناخته شد و «علی‌رضا کوچی» نیز به عنوان بهترین شاعر و «علی‌رضا اقبالی» هم به عنوان بهترین تک‌خوان معرفی شدند.

به گزارش فارس؛ در مرحله استانی جشنواره ملی و بین‌المللی سرود فجر، ۱۱۵ گروه سرود ۱۶۳ اثر را به دو بخش تولید سرود و بازخوانی ارائه دادند که مرحله کشوری نخستین جشنواره ملی و بین‌المللی سرود فجر با حضور گروه‌های سرود برتر استانی تیر ماه ۱۴۰۱ در تهران برگزار خواهد شد.

نظرات کاربران