فروش ویژه سیم کارت
آی پرسه
15. دى 1400 - 10:33
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی خبر داد:
مه گرفتگی در محور سربیشه به بیرجند
بیرجندرسا- رئیس پلیس راه خراسان جنوبی اظهار کرد: با توجه به مه گرفتگی محورهای سربیشه به بیرجند و ماهیرود رانندگان با احتیاط رانندگی کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، سرهنگ علیرضا رضایی، امروز چهارشنبه ۱۵ دی به رسانه‌های گروهی گفت: هم اکنون، محورهای سربیشه به بیرجند و ماهیرود بخصوص گردنه‌های پدران و حسن کلنگی و محور بیرجند به قاین دچار مه گرفتگی است.

 وی افزود: سرما و بارندگی‌های اخیر در برخی از محل‌ها بویژه روی پل‌ها یخ زده است و لازم است رانندگان با احتیاط و سرعت مطمئنه حرکت کنند.

جواد نخعی، رئیس گروه پیش بینی و صدور پیش آگاهی‌های جوی خراسان جنوبی گفت: مطابق با الگوی نقشه‌های پیشیابی هواشناسی با تقویت ناپایداری‌های جوی به تدریج از امروز تا فردا عصر بارش باران و برف در اغلب شهرستان‌ها پیش بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه فردا در قسمت‌های جنوبی، شهرستان‌های نهبندان و خوسف وقوع روان آب و سیلابی شدن مسیل‌ها پیش بینی می‌شود، گفت: طی امشب و فردا تشکیل پدیده مه و بارش برف در گردنه ها، مناطق کوهستانی سبب کاهش دید افقی و لغزندگی جاده‌ها خواهد شد.

کارشناس هواشناسی استان افزود: کاهش دمای هوا نیز از فردا تا شنبه محسوس و قابل ملاحظه خواهد بود و ۵ تا ۷ درجه سلسیوس کاهش دما و یخبندان شبانه پیش بینی می‌شود؛ در شبانه روز گذشته سربیشه با کمینه دمای ۳- درجه سلسیوس سردترین و بندان و دهسلم با بیشینه دمای ۱۷ درجه گرمترین نقاط استان بودند.

نظرات کاربران