فروش ویژه سیم کارت
آی پرسه
14. دى 1400 - 12:18
بیرجندرسا- مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی از ثبت نام اولیه بیش از ۳۴ هزار نفر در طرح نهضت ملی مسکن در خراسان جنوبی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، وحید داعی، امروز سه شنبه 14 دی با اشاره به ثبت نام اولیه ۳۴ هزار و ۹۷۱ نفر در طرح نهضت ملی مسکن در ۲۵ شهراستان تا به امروز (۱۴ دی)، اظهار کرد: براساس دستورالعمل وزارت راه و شهرسازی سهمیه خراسان جنوبی در طرح نهضت ملی مسکن طی چهار سال ۴۰ هزار و ۴۴۹ واحد است که از این تعداد ۱۸ هزار واحد مسکن روستایی و ۲۲ هزار واحد مسکن شهری است.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: براساس برنامه کاری این اداره کل برای تحقق این هدف در ۲۵ شهر از ۳۱ شهر استان تامین زمین صورت پذیرفته و پیگیری های لازم برای تامین زمین مورد نیاز در ۶ شهر باقیمانده استان شامل مود، ماژان، باغستان، آیسک، آبیز و قاین در حال انجام است.

وی تصریح کرد: از تعداد ۳۴ هزار و ۹۷۱ نفر که برای طرح نهضت ملی مسکن در استان ثبت نام اولیه راه انجام داده اند ۱۵ هزار و ۴۵۹ نفر مربوط به شهر بیرجند (مرکز استان) است.

داعی از ادامه ثبت نام تا ۱۵ دی ماه خبرداد و بیان کرد: متقاضیان می‌توانند تا این تاریخ با مراجعه به سامانه سمن به آدرس Saman.mrud.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

نظرات کاربران