فروش ویژه سیم کارت
آی پرسه
10. دى 1400 - 12:30
بیرجندرسا-استاندار خراسان جنوبی گفت: شرکت کویر تایر خراسان جنوبی، مثل نگینی در صنعت کشور می درخشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا،  «جواد قناعت» استاندار خراسان‌جنوبی با بیان این مطلب در جریان دیدار و گفتگوی مدیرعامل و دست اندرکاران شرکت کویرتایر و بازدید از این واحد تولیدی، اظهار داشت: کویرتایر که طی سال‌های گذشته فراز و نشیب‌های زیادی را پشت سر گذاشته تا به جایگاه فعلی برسد و این اشتغالزایی را رقم بزند، اکنون مانند نگینی در صنعت کشور می‌درخشد.

وی افزود: لاستیک سازی، صنعتی پیچیده است و تکنولوژی بالایی لازم دارد و کویرتایر به این لحاظ شرایط مطلوبی دارد.

استاندار متذکر شد: فعالان و دست اندرکاران این مجموعه، مجاهدان عرصه تولید استان و کشور می باشند.

قناعت بیان داشت: آن چه در این مجموعه ارزشمند و قابل تأمل است، علاوه بر تسلط بر کار علمی و اجرایی، کار تیمی و گروهی می‌باشد.

وی اظهار داشت: اعضای تیم در این مجموعه، کار خود را قبول دارند و عملکردشان با اعتقاد و باور همراه است که این بسیار ارزشمند می باشد.

استاندار با اشاره به تعاریفی که از داشته های خراسان جنوبی می شود، این استان را سرزمین ناشناخته‌ها خواند و گفت: این استان اگر چه به عنوان منطقه‌ای محروم شناخته شده اما از ظرفیت‌های بی نظیری برخوردار است.

به گفته وی؛ یکی از مهمترین ناشناخته های استان، نیروی انسانی ماهر، پیگیر و به روز است.

وی با اشاره به این که خراسان‌جنوبی زادگاه پدران علوم مختلف از جمله سم شناسی، ارتباطات، تعلیم و تربیت و... است، ادامه داد: مهندس زینلی به لحاظ برخورداری از توان و تخصص لازم، پدر علم و صنعت لاستیک سازی می‌باشند.

نظرات کاربران