از جایتان تکان نخورین
9. دى 1400 - 11:49
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
۹ دی تجلی پایبندی مردم به انقلاب و اسلام است
بیرجندرسا-قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: یکی از سرمایه های بزرگ انقلاب اسلامی همراهی مردم با انقلاب، رهبری و اسلام است که حماسه ۹ دی نمونه بارز آن است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا،حجت الاسلام غلامحسین نوفرستی صبح پنج شنبه در مراسم محوری گرامیداشت سالروز حماسه ۹ دی در شهرستان فردوس افزود: پیوند مردم با امام راحل و پس از آن مقام معظم رهبری از مهمترین عوامل ماندگاری این نظام و بالندگی انقلاب است.

وی تاکید کرد: علیرغم اینکه ۲۳۰ هزار شهید تقدیم انقلاب کردیم ولی مردم پای انقلاب و نظام هستند.

نوفرستی تصریح کرد: دشمنان در تمام این سالها تلاش کرده بین مردم و رهبری شکاف ایجاد کند ولی به فضل الهی این پیوند روز به روز مستحکم تر شده است.

ولی به تاریخ حضرت موسی و صدر اسلام اشاره کرد و گفت: در مقاطعی مردم از رهبر و امام خویش فاصله گرفتند و فرصت را به دست دشمن دادند و نتیجه آن شد که تشکیل حکومت اسلامی به سرانجامی نرسید.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به برنامه های دراز مدت و کوتاه مدت دشمنان اشاره و خاطرنشان کرد: دشمن هیچ ابایی ندارد و حیایی ندارد تا درب خانه وحی آتش بزند و ریسمان بر گردن جانشین پیامبر بیندازد بلکه برای آنان نتیجه مهم است.

وی عنوان کرد: بدترین دوران اسلام حاکمیت معاویه بر مسلمانان بود که دشمن با برنامه ریزی نگذاشت آمادگی مردم برای یک انقلاب به ثمر برسد.

وی گفت: امروز جریان نفوذ در تمام ارکان انقلاب فعال است ولی خدا میخواهد تا حاکمیت الهی بدست انسانهای الهی به نتیجه برسد.

نوفرستی تاکید کرد: امروز افتخار می کنیم به رهبری های داعیانه امام خامنه ای که کشتی متلاطم انقلاب را با مدیریت صحیح به ساحل آرامش رسانده است.

وی اضافه کرد: امروز دشمن برای ۲۰ سال آینده این نظام و کشور برنامه ریزی میکند که چکار کند تا مردم را از ولایت و انقلاب جدا کند.

نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی عنوان کرد: با این اراده محکم مردم ایران زمین که پیامبر اعظم بشارت دادند قطعاً حکومت اسلامی در جهان گسترش می یابد و زمینه ساز قیام مهدی موعود خواهند شد.

نوفرستی تاکید کرد: باید هر سال حماسه ۹ دی باشکوه تر از سال قبل گرامی داشته باشد تا تذکری باشد که چنین فتنه هایی همیشه در کمین انقلاب است.

وی اضافه کرد: عظمت حاج قاسم به این بود که ایمان داشت به رهبری، انقلاب و مردم و مهم تر اینکه بعد از شهادتش نیز بیشتر به اسلام خدمت می کند.

امام جمعه فردوس نیز گفت: از ابتدای انقلاب هر جا مردم حضور آگاهانه داشتند پیروزی حتمی بود.

حجت الاسلام محمد شاکری تاکید کرد: حضور مردم در صحنه لوازمی دارد که باید مسئولان فراهم کنند و تمام تلاششان این باشد تا حضور مردم در مراسم های مذهبی و ملی حداکثری باشد.

شاکری با بیان اینکه دشمن تصور میکند مردم از انقلاب بریده و خسته شده اندگفت: دشمنان بدانند همین مردم بساط فتنه را جمع کردند و در تشییع پیکر پاک شهید سلیمانی حماسه ای فراموش نشدنی از حضور خویش آفریدند.

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران