فروش ویژه سیم کارت
آی پرسه
4. دى 1400 - 10:48
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی خبر داد؛
کسب چهار رتبه برتر خراسان‌جنوبی در مسابقات قرآنی اوقاف
بیرجندرسا-مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی از کسب رتبه‌های برتر در مسابقات کشوری قرآن اوقاف توسط چهار قرآن آموز خراسان جنوبی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا،پرویز بخشی‌پور در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن اوقاف چهار نفر از قرآن آموزان خراسان‌جنوبی حائز رتبه‌های برتر شدند که برای استان فرهنگی ما یک افتخار بزرگ محسوب می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: در این دوره از مسابقات آقای حسین داریوش در رشته دعاخوانی رتبه اول این رشته را به دست آوردند و با توجه به اینکه در سال گذشته در مسابقات قرآن رتبه اول نداشتیم یک گام رو به جلو محسوب می‌شود.

بخشی پور با اشاره به موفقیت بانوان قرآن آموز خراسان‌جنوبی در این دوره از مسابقات قرآن اوقاف ادامه‌داد: خانم نرجس خاتون مرادی در رشته تفسیر عمومی قرآن رتبه سوم و خانم مهین تیموری در این رشته رتبه چهارم را به دست آوردند.

وی افزود: همچنین در رشته اذان آقای وحید سازنده رتبه چهارم را به دست آورند که این موفقیت را به همه این عزیزان و معلمان و مربیان آنان تبریک می‌گویم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی با اشاره به جایگاه مسابقات قرآن اوقات یادآور شد: در مجموع رتبه‌های کسب شده می‌توان گفت در سال جاری جایگاه بهتری را نسبت به سال گذشته به دست آورده‌ایم که نمونه آن کسب دو رتبه در رشته تفسیر عمومی قرآن است.

نظرات کاربران