فروش ویژه سیم کارت
آی پرسه
2. دى 1400 - 16:37
بیرجندرسا-مهران رجبی، بازیگر سینما و تلویزیون درباره نحوه دیپلم گرفتنش و سختی‌هایی که پشت سر گذاشته، در ویژه برنامه «درجه یک» صحبت کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مشرق، ویژه برنامه «درجه یک» با اجرای نیما کرمی و زینب زارع که شب (سه شنبه ۳۰ آذر) به مناسبت شب یلدا روی آنتن تلویزیون رفت، میزبان مهران رجبی، بازیگر سینما و تلویزیون فرزندش علیرضا رجبی بود.

رجبی در این برنامه درباره نحوه درس خواندن پسرش گفت: «پسرم دو سال است با بدبختی درس می‌خواند و فکر کنم همین‌گونه هم لیسانس می‌گیرد. یک متکا زیر قفسه سینه‌اش می‌گذارد و چون حال ندارد که گوشی را بگیرد، یک متکا هم پشت گوشی می‌گذارد و قرار است با همین روش دیپلم بگیرد (با خنده). سویه بعدی بیاید و با همین روش ادامه دهد، لیسانسش را هم در خانه می‌گیرد.»

 

مهران رجبی

 

مهران رجبی درباره نحوه دیپلم گرفتن خودش گفت: «من گاهی برای علیرضا تعریف می‌کنم که آن زمان در یک روستا پشت سد کرج هر روز با کلی سختی خودمان را به مدرسه می‌رساندیم و در راه بازگشت هم ده کیلومتر پیاده می‌رفتیم تا به خانه برسیم، ما اینگونه دیپلم گرفتیم، این شدیم وای به حا این بچه‌ها که اینگونه درس می‌خوانند.»

نظرات کاربران