از جایتان تکان نخورین
1. دى 1400 - 19:28
بیرجندرسا-نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: کارگران، محور اقتصاد کشورند و توجه به حقوق و معیشت آنان در این امر بسیار تاثیرگذار است .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا،  آقای خسروی با حضور در بین مردم روستاهای آواز و نصرالدین شهرستان درمیان با اشاره به دیدار خود با رئیس بنیاد مستضعفان کشور گفت: در این دیدار دیدار مشکلات، ظرفیت ها و خواسته های حوزه انتخابیه در بخش های اقتصادی، عمرانی، آموزشی، ورزشی، فرهنگی و معیشتی مطرح شد که رئیس بنیاد مستضعفان کشور قول مساعد بررسی را داد.

وی هم چنین در جمع کارگران کارخانه قند قهستان افزود : بحث قراردادهای موقت کار از مشکلات و دغدغه‌های کارگران است و آرامش را از آنها سلب کرده است و از سویی این موضوع در تولید نیز تاثیر منفی به جای گذاشته است.

نماینده مردم شهرستانهای بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: کارگران به طور مداوم در رابطه با قراردادهای خود استرس دارند و کسی که دنبال اجاره خانه یک ساله اما با قرارداد ۶ ماهه در یک کارخانه مشغول به کار است نمی‌تواند خلاق باشد.

آقای خسروی پایین بودن حقوق را از دیگر مشکلات کارگران دانست و گفت: با این گرانی و تورم موجود در کشور، حقوق کارگران کفاف زندگی آنها را نمی دهد و مجلس در لایحه بودجه 1401 به قشر پایین جامعه توجه بسیاری کرده است.

وی با تاکید بر اینکه جنگ اکنون جنگ اقتصادی است، گفت: کارگران، محور اقتصاد هستند و اگر تولید به وسیله کارگران رونق نیابد اقتصاد کشور توسعه نمی یابد

وی هم چنین از کارخانه سیمان باقران بازدید کرد و در جمع مدیران این واحد تولیدی قول پیگیری مشکلات آنان را داد .

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران