فروش ویژه سیم کارت
آی پرسه
14. آذر 1400 - 10:41
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان‌جنوبی خبر داد؛
ثبت نام بیش از ۳۰ هزار نفر از خراسان‌جنوبی در طرح جهش تولید مسکن
بیرجندرسا-مدیرکل راه و شهرسازی خراسان‌جنوبی با اشاره به ثبت نام بیش از ۳۰ هزار نفر از خراسان‌جنوبی در طرح جهش تولید مسکن گفت: بیشترین ثبت نام مربوط به شهرستان بیرجند است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا،وحید داعی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: تعداد ثبت نام کنندگان در طرح جهش تولید در خراسان‌جنوبی به بیش از ۳۰ هزار نفر رسیده است که البته این آمار ثبت نام کنندگان اولیه است و کار بررسی واجد صلاحیت بودن آن نیز صورت خواهد گرفت.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان‌جنوبی گفت: در حال حاضر تنها در ۶ شهر خراسان‌جنوبی امکان ثبت‌نام مردم در طرح مهیا نیست و در شهرهای دیگر استان کار تأمین زمین انجام و سایت برای ثبت نام هم استانی‌ها باز است.

داعی با بیان اینکه در شهرهای قاین، آبیز، مود، آیسک، باغستان و ماژان فعلاً امکان ثبت‌نام در طرح جهش مسکن وجود ندارد، یادآور شد: در حال حاضر پیگیر تأمین زمین برای این شهرها هستیم که به زودی انجام می‌شود.

وی در زمینه دغدغه شهروندان این ۶ شهر که کار تأمین زمین انجام نشده در زمینه پایان مهلت ثبت نام در طرح جهش تولید مسکن یادآور شد: مهلت ثبت‌نام تا پایان آذرماه تمدید شده است و از طرف دیگر برای شهرهایی که تازه سامانه برای ثبت‌نام باز می‌شود، مهلت ادامه خواهد داشت.

مدیرکل مسکن و شهرسازی خراسان‌جنوبی یادآور شد: بیشترین ثبت نام کنندگان در این طرح مربوط به شهرستان بیرجند با ۱۳ هزار ثبت نام کننده است.

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران