فروش ویژه سیم کارت
آی پرسه
10. آذر 1400 - 12:26
بیرجندرسا-گردهمایی مدیران کانون‌های فرهنگی هنری شهرستان زیرکوه با حضور مدیر ستاد کانون‌های مساجد خراسان جنوبی با هدف تشریح رویداد ملی فهما برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا،  حجت الاسلام «ابراهیم سبزه‌کار» مدیر ستاد کانون‌های مساجد خراسان جنوبی در این گردهمایی با اشاره به اهمیت مسجد در دین مبین اسلام گفت: پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله، هر جایی قدم می‌گذاشتند، مسجدی را بنا می‌کردند.

 

وی با اشاره به اینکه هدف از تاسیس کانون‌های فرهنگی هنری در جوار مساجد،‌ مبارزه با شبیخون فرهنگی و جذب جوانان به این اماکن مقدس است،‌ افزود: در شرایط فعلی کشور و جنگ اقتصادی و فرهنگی شدید دشمنان علیه این نظام و انقلاب، باید جوانان با شعار «به توان مردم» به میدان بیایند.

 

حجت الاسلام سبزه کار به اجرای سومین رویداد ملی فهما در سال جاری هم اشاره‌ای کرد و اظهار داشت: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد با ثبت فعالیت‌های مختلف کانون در سامانه بچه‌های مسجد، می‌توانند فعالیت‌ها، ایده ها و طرح های خود را به اشتراک بگذارند.

 

وی همچنین با اشاره به اجرای طرح آموزش رایگان هنر در ۱۱ استان محروم و مرزی کشور از جمله خراسان جنوبی گفت: این طرح که ویژه متولدین سال ۱۳۸۳ و قبل از آن است، با هدف ارائه آموزش‌های انلاین برای اقشار مختلف مردم در رشته‌های مختلف هنری، فرهنگی، سینمایی، موسیقی و ... اجرا می‌شود.

 

همچنین در سفر یک روزه مدیر ستاد کانون‌های مساجد خراسان جنوبی، فعالان کانون‌های فرهنگی هنری که در عرصه کتاب و طرح شنبه‌های کتاب موفق عمل کرده‌اند، تجلیل شدند.

 

همچنین مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی به همراه امام جمعه و فرمانده سپاه این شهرستان، با حضور در منازل شهیدان «علی خدادادی و محمد علی درزی» از مادران این دو شهید بزرگوار تجلیل کردند.

نظرات کاربران