فروش ویژه سیم کارت
آی پرسه
9. آذر 1400 - 12:51
بیرجندرسا-دوره آموزشی کمک پرستاری با مجوز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همت معاونت آموزشی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، مجتبی ابراهیمی، امروز سه شنبه ۹ آذر با اشاره به تفاهم نامه فی مابین معاونت پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و جهاددانشگاهی به منظور برگزاری دوره آموزشی کمک پرستاری به رسانه‌های گروهی اعلام کرد: این دوره آموزشی با هدف آموزش و تأمین نیروی انسانی مهارتی و غیر دانشگاهی در گروه پرستاری برای کمک به حل مشکل کمبود نیروی کمک پرستار در کشور و با استفاده از تجارب و توانمندی‌های جهاددانشگاهی برگزار می‌شود؛ فرآیند ثبت نام آغاز شده است و تا ۱۳ آذر ماه جاری ادامه دارد.

معاون آموزشی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه تعداد سهمیه آموزشی جهاددانشگاهی در استان ۵۰ نفر بوده که ۲۵ نفر بانو و ۲۵ نفر آقا می‌توانند در این دوره آموزشی ثبت نام کنند، داشتن ۱۸ تا ۳۰ سال (متولدین سال ۱۳۷۰ به بعد)، داشتن مدرک دیپلم با حداقل معدل ۱۲ و داشتن وضعیت سالم جسمانی و روانی از شرایط پذیرش و ثبت نام در دوره است.

ابراهیمی در خصوص نحوه برگزاری دوره کمک پرستاری گفت: این دوره در مجموع ۱۳۸۰ ساعت آموزشی و به مدت یک سال برنامه ریزی شده است که دروس تئوری و پراتیک به مدت ۳۰۰ ساعت آموزشی و طی سه ماه و دروس عملی به مدت ۱۰۸۰ ساعت در محل بیمارستان و طی ۹ ماه با تدریس اساتید و پرستاران مجرب برگزار می‌شود.

وی یادآور شد:  علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام در دوره آموزشی کمک پرستاری می‌توانند به آدرس خیابان پاسداران، میدان قدس، جهاددانشگاهی مراجعه نمایند و یا با شماره تلفن ۳۲۲۱۹۰۲۱  تماس بگیرند.

نظرات کاربران