فروش ویژه سیم کارت
آی پرسه
6. آذر 1400 - 16:27
معاون امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد خراسان جنوبی:
طرح آموزش رایگان هنر در خراسان جنوبی اجرا می شود
بیرجندرسا-معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به اجرای طرح آموزش رایگان هنر در ۱۱ استان محروم و مرزی گفت: خراسان جنوبی یکی از این استان‌ها است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا،علی زمزم در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: این طرح در ۲ مرحله برگزار می‌شود که در ابتدا برای ۶ ماهه سال جاری است و فقط به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: در این زمینه طرح ۴ ساله نیز وجود دارد که از سال ۱۴۰۱ به دو صورت آنلاین و حضوری برگزار می‌شود.

به گفتۀ وی اکنون متولدین سال ۱۳۸۱ و قبل از آن می‌توانند در یک رشته ثبت نام کنند و فقط تا ۱۵ آذرماه با مراجعه به سایت https://amoozesh.azmoonehonar.ir امکان ثبت نام وجود دارد.

زمزم خاطر نشان کرد: از جمله رشته‌های موجود در این طرح سفالگری، لعاب‌کاری، کاشی کاری، تراش و تزیین شیشه و کریستال، معرق کاری، طراحی فرش و گلیم زری بافی و طراحی نقوش سنتی ایران است.

به گفته وی نوازندگی سازهای بومی و محلی، آموزش موسیقی کودک، آواز ایرانی، طراحی گرافیک سیاه و سفید، کاربر رایانه، گرافیک، عکاسی و تصویر برداری، تدوین فیلم، نمایشنامه نویسی، کارگردانی، طراحی صحنه، هنرهای تصویری و مربی گری کودک از دیگر رشته ها برای آموزش های رایگان هنری است.

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران