آی پرسه
قرعه کشی بزرگ همراه اول
3. آذر 1400 - 12:43
بیرجندرسا-امام جمعه فردوس گفت: وظیفه تمام مردم و بخصوص بسیجیان است که در مقابل جنگ ترکیبی دشمنان با بصیرت بایستند و جدیدترین روشهای آنها را برای مقابله با انقلاب اسلامی بشناسند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، حجت الاسلام محمد شاکری پیش از ظهر چهارشنبه در همایش شکوه مقاومت بسیجیان شهرستان فردوس افزود: امروز دشمن جنگ روانی و اقتصادی را بصورت ترکیبی علیه ملت ایران شروع کرده که به فضل الهی و حضور بسیجیان و آهاد ملت در صحنه باز هم شکست خواهد خورد.

وی تفکر بسیجی را دروازه ای دانست که سرگونی رژیم طاغوت، پیروزی در ۸ سال دفاع مقدس، شناخت آمریکا به عنوان شیطان بزرگ و ایستادگی در مقابل دشمنان در عرصه های مختلف نظامی، اقتصادی و جنگ های نیابتی تنها نمونه ای از دستاوردهای این تفکر ناب است.

شاکری تاکید کرد: آنچه باعث شوکت و عزت این کشور شده و خواهد شد تداوم روحیه بسیجی و بصیرتی است که هم دشمن و هم راه و رسم دشمنی او را بشناسیم و با سلاح بصیرت درمقابل آنها بایستیم.

امام جمعه فردوس خاطرنشان کرد: امروز دشمنان می خواهند به جامعه چنین القاء کنند که تمام مشکلات اقتصادی ریشه در قطع ارتباط با آمریکا و اروپا دارد و راه حل آن در گرو وابستگی به غرب و مذاکره منفعلانه است.

وی عنوان کرد: وظیفه مهم بسیجیان به فرموده مقام معظم رهبری مسئله تبیین است تا اجانب نظام و انقلاب ما را دچار تحریف نکنند زیرا آنان به دنبال دمیدن روحیه یاس و ناامیدی در میان مردم هستند.

شاکری تاکید کرد: تبیین دستاوردهای و برکات نظام و نوع جنگی که امروز دشمن شروع کرده می تواند باعث عزت و افتخار این کشور و در نهایت پیروزی ما شود.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه فردوس نیزگفت: امروز بسیج با تمام توان و کادرسازی در عرصه های مختلف اقتصادی، نظامی، سازندگی و مبارزه با معضلات اجتماعی حضور فعال و تاثیر گذار دارد.

سرهنگ پاسدار محمد فاطمی نسب تصریح کرد: اکنون ما در میانه راه هستیم و باید با اقتدار به مسیری که به آن ایمان داریم ادامه دهیم و رمز موفقیت ما گفتمان مقاومت است.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان و بدخواهان داخلی بدانند بسیجیان گوش به فرمان ولی امر مسلمین جهان به فضل الهی زمینه ساز تمدن نوین اسلامی در سراسر جهان خواهند شد.

وی بیان داشت: وظیفه تمام مردم و بخصوص بسیجیان است که در مقابل جنگ ترکیبی دشمنان با بصیرت بایستند و جدیدترین روشهای آنها را برای مقابله با انقلاب اسلامی بشناسند.

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران