آی پرسه
قرعه کشی بزرگ همراه اول
3. آذر 1400 - 12:53
بیرجندرسا-مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی اظهار کرد: یک دستگاه کمک تنفسی «بای پَپ» به بانک امانات تجهیزات پزشکی هلال احمر خراسان جنوبی اهدا شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، محمدرضا رضایی، امروز چهارشنبه ۳ آذر در بازدید از بانک امانات تجهیزات پزشکی هلال احمر استان با اشاره به اهدای یک دستگاه کمک تنفسی «بای پَپ» به بانک امانات تجهیزات پزشکی  از محل کمک‌های خیرین، گفت: ارزش این دستگاه بیش از ۳۰ میلیون تومان است.

وی افزود: از ابتدای سال جاری همچنین بیش از ۱۵۰ میلیون تومان کمک نقدی و غیر نقدی به این بانک‌ها شده است؛ بیش از  هزار و ۳۰۰ نفر از ابتدای سال جاری از خدمات ۱۴ بانک امانات استان بهره‌ مند شده اند.

رضایی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و قرنطینه شدن بسیاری از بیماران در منازل و ضرورت نیاز بیماران به اکسیژن، جمعیت هلال احمر استان در راستای خدمت رسانی به متاثرین از کرونا با استفاده از ظرفیت بانک امانات تجهیزات پزشکی در ۱۱ شهرستان کپسول اکسیژن و دستگاه‌های اکسیژن ساز به صورت امانی، در اختیار بیماران نیازمند کرونایی قرار می‌دهد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۴ بانک امانات تجهیزات پزشکی در  استان فعال است، افزود: از ابتدای سال جاری یک هزار و ۳۷۵ نفر از خدمات این بانک‌ها بهره‌مند شده‌اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی افزود: خیران، نیکوکاران و مردم نوع دوست استان می‌توانند با استفاده از کد دستوری # ۵۶ * ۱۱۲ * و یا با واریز کمک‌های خود به شماره حساب ۵۲۳۹۳۹۳۹۵۵ با شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۶۰۲۲۲۳۱۵۶ نزد بانک ملت اقدام به اهدای نفس به بیماران کرونایی کنند.

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران