آی پرسه
قرعه کشی بزرگ همراه اول
3. آذر 1400 - 11:14
بیرجندرسا-مدیرکل فرودگاه های خراسان جنوبی از کاهش ۲۰ تا ۲۵ درصدی قیمت بلیط پروازهای بیرجند به تهران و بیرجند به مشهد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، عظیم طهماسبی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طبق آخرین دستورالعمل‌ها و بخش‌نامه های کشوری با افزایش واکسیناسیون در جامعه ظرفیت ۶۰ درصدی پذیرش مسافر برای پروازها در تمام کشور و به طبع آن برای پروازهای فرودگاه بیرجند و طبس برداشته شد.

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: لغو ظرفیت ۶۰ درصدی پذیرش مسافر برای پروازها موجب کاهش قیمت بلیت برای سفرهای هوایی شده است که این مهم را درباره پروازهای بیرجند- تهران و بیرجند- مشهد شاهد هستیم.

طهماسبی با بیان اینکه در حال حاضر شاهد کاهش ۲۰ تا ۲۵ درصدی قیمت بلیت پروازها در خراسان‌جنوبی هستیم، گفت: قیمت بلیت پرواز بیرجند به تهران و به عکس یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان بوده که به ۷۵۰ هزار تا ۸۹۶ هزار تومان کاهش یافته است.

وی ادامه‌داد: قیمت بلیت پرواز بیرجند به مشهد و به عکس نیز بین ۷۰۰ هزار تومان بوده است که با کاهش حدود ۲۰ درصدی به ۵۹۰ هزار تومان تا ۶۳۰ هزار تومان رسیده است که در برخی از هفته‌ها به ۴۰۰ هزار تومان نیز می‌رسد.

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان‌جنوبی گفت: پرواز بیرجند به مشهد در حال حاضر تک پرواز است ولی رایزنی‌ها و تلاش‌های ما بر این است که بتوانیم با کمک سایر ایرلاین‌ها پرواز دیگری نیز برای مسیر بیرجند به مشهد و به عکس داشته باشیم تا رضایت هم استانی‌های عزیز را فراهم آوریم.

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران