فروش ویژه سیم کارت
آی پرسه
2. آذر 1400 - 11:52
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی :
بسیجیان در میدان‌های مورد نیاز کشور پیشرو و جلودار باشند
بیرجندرسا-فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: بسیجی باید در میدان‌های مورد نیاز کشور پیشرو و جلودار و بهترین خدمت رسان به مردم باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، سردار علی قاسمی صبح سه شنبه در یادواره لاله‌های روشن شهرستان خوسف با اشاره به اینکه همه شهدا به سربازی ولایت افتخار می‌کردند، اظهار کرد: نباید شهادت را مرگ تصور کنیم چرا که در حقیقت حیات و عزت ابدی است.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی بیان‌کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی بسیاری از واژه‌ها چون شهادت که بر روی آن غبار افتاده بود، زنده شد.

سردار قاسمی با اشاره به اینکه یکی از ثمرات انقلاب اسلامی بسیج است، گفت: بسیج بعد از تشکیل خدمات بسیار ارزشمندی در حوزه‌های نظامی، فرهنگی و اقتصادی و محرومیت‌زدایی داشته است و امروز تبدیل به یکی از بزرگترین ارتش‌های معنوی شده است.

وی با تأکید بر اینکه امام (ره) بسیج را از الطاف خفیه الهی می‌دانست، بیان‌کرد: بسیج یک سرمایه مهم اجتماعی برای کشور ما است که در مواقع و شرایط مختلف از این سرمایه بهترین بهره و استفاده را از آن برده‌ایم.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) با بیان اینکه جوانان مؤمن و بسیجی بیمه کننده انقلاب اسلامی هستند، گفت: بسیجی باید در همه میدان‌های مورد نیاز کشور جلودار و پیشرو و پیش رونده باشد که این مهم درخواست رهبر معظم انقلاب اسلامی از بسیجیان است.

سردار قاسمی با اشاره به اینکه بسیجی به قدرت بی پایان مردم وابسته و دارای یک عقبه مردمی است، گفت: بسیجیان در هر قشری و هر در هر جایی که هستند باید بهترین خدمت‌رسانی و کمک را به مردم داشته باشند.

فرمانده سپاه انصارالرضا) خراسان‌جنوبی اظهار کرد: امروز نیاز جامعه ما در وهله اول اخلاق و معنویت، دوم علم و پژوهش و سپس ترویج سبک زندگی اسلامی است.

نظرات کاربران