آی پرسه
قرعه کشی بزرگ همراه اول
25. آبان 1400 - 12:44
بیرجندرسا-دور برگشت بیست و یکمین دوره مسابقات لیگ برتر کشتی فرنگی یادبود پیشکسوت کشتی خراسان جنوبی مرحوم «محمد میابادی» امروز (سه‌شنبه) به میزبانی شهرستان بیرجند برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، رییس هیات کشتی خراسان جنوبی در حاشیه این مسابقات به خبرنگار ایرنا گفت: این دوره از رقابت‌ها با حضور تیم‌های بابل مازندران، مدافع حرم قم، دانشگاه آزاد اسلامی کشور و خراسان جنوبی در سالن ورزشی مخابرات بیرجند به مدت یک روز در حال برگزاری است.

عباس سروری بیان کرد: در این رقابت‌ها  ۲۵ کشتی‌گیر با یکدیگر رقابت می‌کنند و تیم خراسان جنوبی اکنون در رده سوم این دوره از رقابت‌ها قرار دارد.

وی افزود: خراسان جنوبی کشتی‌گیرانی از جمله امین گلکاری، مسعود سروری، مهدی کمالی، مهرشاد عباسی و امیر حسین حسینی را در ترکیب تیم برای مصاف با رقیبان در این دوره از رقابت‌های لیگ برتر کشتی فرنگی کشور با مربیگری حسن گلکاری، مسعود و مجتبی سروری و سرپرستی حسین حسن نژاد دارد.

علی اصلی پیشکسوت کشتی خراسان جنوبی نیز به عنوان نماینده سازمان لیگ در این رقابت‌ها حضور دارد و این مسابقات از شبکه استانی خاوران به صورت زنده در حال پخش است.

نظرات کاربران