آی پرسه
قرعه کشی بزرگ همراه اول
20. آبان 1400 - 10:33
بیرجندرسا-مربی قصه‌گوی کانون نهبندان به‌ مرحله‌ ملی بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان راه یافت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان در این خصوص گفت: آیین پایانی مرحله منطقه‌ای بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی، روز چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۴۰۰ در محل «عمارت‌خانه پدری» در استان یزد برگزار شد.

طاهره حمیدی افزود: در بخش قصه‌های ملی «مریم فرخ فال» مربی مرکز فرهنگی و هنری کانون نهبندان با قصه «بادی که خوابش می‌آمد» به عنوان برگزیده معرفی و راهی مرحله‌ ملی این جشنواره شد.

گفتنی است مرحله منطقه‌ای بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی از ۲۴ مهر با برگزاری افتتاحیه نمادین به میزبانی کانون استان خراسان رضوی و در شهر توس در بخش‌های «ملی»، «آیینی‌سنتی» و «قصه‌گویی با زبان اشاره» آغاز به کار کرد و به صورت متمرکز تا ۱۵ آبان ادامه داشت.

 برگزیدگان مرحله منطقه‌ای نیز به مرحله ملی راه یافتند و برگزیدگان نهایی بخش ملی در مراسم پایانی جشنواره بیست‌وسوم معرفی خواهند شد.

مرحله پایانی بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری به دبیری محمد گودرزی‌ دهریزی همزمان با شب یلدا ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

نظرات کاربران