فروش ویژه سیم کارت
آی پرسه
15. آبان 1400 - 12:02
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی به حمله سایبری به جایگاه‌های سوخت اشاره کرد و گفت: نیروهای مربوطه در حمله سایبری به جایگاه‌های سوخت ایران سنگ تمام گذاشتند و مردم نیز با صبر و حوصله انقلابی همکاری کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، آیت‌الله سید علیرضا عبادی ظهر امروز در دیدار با مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی خراسان‌جنوبی، اظهار داشت: دشمن در با حمله سایبری به شبکه عرضه سوخت ایران خواست یک نارضایتی در بین مردم ایجاد کند تا محبوبیت و روزنه‌های امید و اعتبار دولت سیزدهم را زیرسؤال ببرد.

وی بیان داشت: توطئه دشمن برای ۱۳ آبان معکوس شد و برگ زرینی ورق خورد که دشمن را بی‌اعتبار کرد و مکمل این امر برخورد مقتدرانه سپاه انقلاب اسلامی با دزدان دریایی آمریکا بود که آنان را حسابی دمق کرده است.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با ابراز رضایت از عملکرد سپاه پاسداران، مطرح کرد: نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به آمریکا و طرفدارنش سیلی عظیم و جانانه‌ای زد.

عبادی با تأکید بر اینکه امروز قدرت جمهوری اسلامی ایران در منطقه و دنیا حرف اول را می‌زند، تصریح کرد: گرچه مداخلات و توطئه‌های دشمن ضایعات دارد و تلخ است اما نتیجه شیرین دارد و ما را قوی می‌کند.

وی همچنین به حمله سایبری به جایگاه‌های سوخت اشاره و عنوان کرد: نیروهای مربوطه در حمله سایبری به جایگاه‌های سوخت ایران سنگ تمام گذاشتند و مردم نیز با صبر و حوصله انقلابی همکاری کردند.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی در پایان خاطرنشان کرد: قدرت ایران اسلامی از دشمنی دشمن پدید آمده لذا تا روزی که به جایی برسیم که در میدان‌های مختلف رقیب را از میدان بیرون کنیم هنوز در نیمه آن راه هستیم.

نظرات کاربران