فروش ویژه سیم کارت
آی پرسه
13. آبان 1400 - 11:33
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: همان طور که فرزندان ایران اسلامی روز گذشته در جریان دزدی دریایی نفت‌کش درس جدیدی به آمریکایی‌ها دادند «ما می‌توانیم» را در روز ۱۳ آبان ثابت کرده بودند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا،  آیت‌الله سید علیرضا عبادی ظهر امروز در دیدار با سرپرست سازمان تأمین اجتماعی کشور، اظهار داشت: پس از ۴۰ سال باید دیگر آزمون و خطاها را کنار بگذاریم و کارهای براساس محکمات انجام دهیم.

وی ضمن گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان، بیان داشت: همان طور که فرزندان ایران اسلامی روز گذشته در جریان دزدی دریایی نفت‌کش درس جدیدی به آمریکایی‌ها دادند «ما می‌توانیم» را در روز ۱۳ آبان ثابت کرده بودند.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی مطرح کرد: امروز با حضور میدانی مسئولان دولت سیزدهم در استان‌ها امید در دل مردم جوانه می‌زند اما شرط آن هماهنگی و همکاری همه مسئولان و مردم جامعه است.

عبادی خواستار توجه بیشتر مسئولان به نقاط محروم شد و عنوان کرد: فلسفه وجودی سازمان تأمین اجتماعی نیر برای کمک به قشر ضعیف جامعه در سه حوزه بیمه، درمان و سرمایه‌گذاری اقتصادی است.

وی بر لزوم توجه و غنیمت شمردن فرصت‌ها برای خدم به مردم تأکید و تبیین کرد: باید همه همکاری کنند تا گره‌های که دشمن با ایادی خود بر کار مردم زده با کمک شما گشوده شود.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با اشاره به منطقه شمال شهر بیرجند به عنوان یکی از مناطق کمتر توسعه‌یافته از مسئولان خواست در خصوص راه‌اندازی درمانگاه تأمین اجتماعی در آن منطقه اقدام کنند و اضافه کرد: باید امکانات به صورت عادلانه در مناطق مختلف سرمایه‌گذاری شود.

عبادی در پایان گفت: در گذشته مشکلات و کسری بودجه ایجاد کردند لذا حل مشکلات جامعه صبر انقلابی مردم را می‌طلبد زیرا بهبود وضعیت کشور زمان‌بر خواهد بود.

نظرات کاربران