آی پرسه
قرعه کشی بزرگ همراه اول
26. مهر 1400 - 14:58
معاون استاندار خراسان جنوبی؛
مشکلی برای معرفی شهرداران نداریم
بیرجندرسا-معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: مشکلی برای معرفی شهرداران نداریم و این موضوع طبق روال در حال انجام است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا،  فرهادی با بیان اینکه مشکلی برای معرفی شهرداران نداریم گفت: از ۳۱ شهرداری که در استان باید انتخاب شوند ۱۷ شهردار احکامشان امضا شده و در مرحله معرفی شهرداران توسط شورای اسلامی شهر هستند.
وی افزود: دو شهردار امروز پرونده کاریشان تکمیل شده و برای امضا به دست استاندار رسیده و امروز و فردا احکام شان امضا خواهد شد.
معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: نه شهردار مراحل کار اداری شان طی میشود تا استعلامات لازم گرفته شود و برای سه شهر هم شهردارانی که معرفی شدند فاقد سوابق لازم بودند که مجدداً باید توسط شورای اسلامی شهر شان فرد جدیدی معرفی شود.
فرهادی در مورد تاخیر به وجود آمده برای معرفی رسمی شهرداران و بلاتکلیف ماندن شهر گفت: این موضوع مسئله خاصی نیست و طبق روال عادی اداری کار انتخاب شهرداران در حال انجام است.

گفتنی است اولین جلسه شوراهای اسلامی 14 مرداد ماه برگزار شده و شوراها می بایست ظرف مدت یک ماه پس از اولین جلسه شهرداران را معرفی می کردند، اما هنوز شهرداران 14 شهر استان معرفی نشده است.

نظرات کاربران