آی پرسه
قرعه کشی بزرگ همراه اول
25. مهر 1400 - 8:24
بیرجندرسا-رییس فدراسیون ناشنوایان کشور با تاکید بر ضرورت انگیزه دادن به ورزشکاران به ویژه معلولان، تصریح کرد: متاسفانه زیرساخت‌ها در حوزه ورزش معلولان و سایر حوزه‌های ورزشی نیز متناسب با جهانی شدن ما نیست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، مهران تیشه‌گران در حاشیه سفر به خراسان جنوبی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: وزیر ورزش دولت سیزدهم، از خانواده و جنس ورزش بوده، خود قهرمان در حوزه ورزش است و درد ورزش را می‌داند.

وی افزود: از ایشان و دولت سیزدهم انتظار می‌رود بیش از گذشته برای جامعه ورزش تلاش کند؛ با توجه به اینکه ایشان برنامه‌های منسجمی دارند، توقع می‌رود ورزش، امکانات ورزشی و سطح ورزش کشور به مراتب بالاتری برسد.

رییس فدراسیون ناشنوایان کشور با بیان اینکه امیدواریم جامعه ورزش نیز با این وزیر همراهی لازم را داشته باشند، تصریح کرد: وزارت ورزش باید انگیزه و شرایط را برای ورزشکاران فراهم کند تا برای مسابقات آماده شوند که این امر تنها با حمایت مادی و معنوی محقق می‌شود.

تیشه‌گران ادامه داد: چهار هزار پروژه نیمه تمام ورزشی از دولت‌های قبل باقی مانده که انتظار می‌رود در دولت سیزدهم پیگیری شده و به اتمام رسد.

وی با اشاره به پتانسیل خوب ورزشکاران کشور، افزود: لازم است دولت سیزدهم، از لحاظ اعتبار و نیز بعد معنوی وزارت ورزش را حمایت کند.

وی ادامه داد: همانطور که می‌دانید کشور از لحاظ نیروهای انسانی دارای ظرفیت بسزایی است و اگر برنامه‌ها و استراتژی‌های اثرگذار پیاده شود، شاهد موفقیت‌های بسیاری در این زمینه خواهیم بود.

تیشه‌گران با تاکید بر ضرورت انگیزه دادن به ورزشکاران به ویژه معلولان، تصریح کرد: متاسفانه زیرساخت‌ها در حوزه ورزش معلولان نیز متناسب با جهانی شدن ما نیست.

وی با بیان اینکه باید تفکر و کارشناسی صورت گیرد و با سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف به ویژه بهزیستی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همکاری لازم صورت گیرد تا ورزش پیشرفت کند، یادآور شد: با توحجه به وجود نیروی انسانی قوی در حوزه ورزش، تفکرات مشترک این دستگاه‌ها با یکدیگر می‌تواند در ارائه و تامین زیرساخت ما را موفقیت برساند.

نظرات کاربران