آی پرسه
قرعه کشی بزرگ همراه اول
24. مهر 1400 - 12:37
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تاکید کرد:
رواج انگیزه عدالت خواهی به برکت انقلاب اسلامی در جهان
بیرجندرسا-آیت الله عبادی با اشاره به اینکه انگیزه مقاومت و عدالت خواهی به برکت انقلاب اسلامی در دنیا رواج یافته است، گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران یک کلمه طیبه است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، آیت الله «سید علیرضا عبادی» امروز (۲۴ مهر) در دیدار با روسای عقیدتی سیاسی یگان های تابعه ارتش جمهوری اسلامی در استان با تبریک سالروز آغاز امامت حضرت ولی عصر(عج) اظهار کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران کلمه طیبه است و شما و امثال شما که توفیق خدمت در این نهاد مقدس دارید خیلی باید شکرگزار خداوند باشید چون این تنها یک کار محدود در یک پادگان و استان و کشور نیست بلکه نقش بین المللی برای نجات نوع انسان دارد همانگونه که حقیقت اسلام ناب برای یک قوم و کشور خاص نیست و اسلام برای نجات بشریت است.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به برنامه های استکبار برای نابودی کشورهای اسلامی، گفت: از ۲۰۰ سال گذشته که پای استکبار به کشورهای اسلامی باز شده همواره به غارت و کشتار مشغول است.

 

وی با بیان اینکه اروپای وحشی منشاء استعمار است و خوی ددمنشی دوره به دوره در روح او تشدید شده است، تصریح کرد: امروز اروپای وحشی به عنوان خطر بزرگ برای جهان محسوب می شود که البته به برکت پایگاه های مقاومت و مردم اروپا در مرحله رو به زوال است.

 

آیت الله عبادی ادامه داد: اروپایی‌ها با خوی تجاوز و استعمارگری به عنوان مهمان ناخوانده به قاره آمریکا رفتند و حدود ۸۰ میلیون از مردم بومی آن را قتل عام کردند و بر روی قبر آن ها ایالات متحده آمریکا را ساختند و جنایت های آنان در سراسر نقاط دنیا همچنان ادامه دارد که باید شناسنامه جنایات آنان برای مردم تبیین شود.

 

امام جمعه بیرجند گفت: استعمارگران در هرکجا که انسان قالتاق، دروغگو و فاسدی است از او پشتیبانی کردند و هرکجا که انسان صالحی وجود دارد سعی می کنند به هر بهانه ای او را از بین ببرند.

 

وی با بیان اینکه آمار و ارقام در مقابل جنایت های استعمارگران کم می آورد، افزود: سلطه جهنمی دو بلوک شرق و غرب فاسد برخواسته از اروپا به گونه ای بود که در هیچ کجای دنیا کسی جرأت حرف زدن از استقلال نداشت اما در چنین شرایطی پیروزی انقلاب اسلامی یک معجزه الهی بود که همواره با تحریم، تجاوز نظامی، نفوذ، ترور و انواع فتنه ها تلاش دارند تا به این انقلاب آسیب بزنند.

 

آیت الله عبادی با اشاره به اینکه تشکیل سازمان عقیدتی به مانند دمیدن روح توحیدی به کالبد ارتش بوده است، بیان کرد: همین امر سبب شکل گیری روحیه خداپرستی، دلاوری، مردانگی و ایثار شده است.

 

نماینده ولی فقیه با تاکید بر نقش مسئولان عقیدتی سیاسی استان، گفت: شما همواره طرفدار مردم، انسانیت، شرف و ارزش های اسلامی هستید ولی در کشورهای غربی با اسلحه رودروی مردم می ایستند.

 

وی در پایان اظهار داشت: امروز انگیزه مقاومت و عدالت خواهی به برکت انقلاب اسلامی در سراسر دنیا رواج یافته است و شما در نقاط مختلف دنیا پشتوانه مردمی دارید.

نظرات کاربران